Samsung 78JS9500 78" 198 Ekran [4K] SUHD Uydu Alıcılı 3D Smart [Tizen] 8 Çekirdek Curved LED TV

Samsung Türkiye Garantili & Ücretsiz Kurulum

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : EVSAMUE78JS9500
Taksitli Fiyatı:23.784,00 TL
5 X 4756,80 taksit seçenekleri ile
Havale/Tek Çekim Fiyatı: 23.070,48 TL %3 İndirimli
Teslimatta Nakit Ödeme: 23.308,32 TL %2 İndirimli
Teslimatta Tek Çekim(K.K): 23.784,00 TLDikkat! Satın almış olduğunuz ürünün kurulumunun yetkili servis tarafından yapılması gerekmektedir. Kutusu açılmış ve yetkili servis dışında kurulumu yapılmış ürünler garanti dışı kalmaktadır. Ürünü teslim aldıktan sonra, ürünün çağrı merkezi ile irtibata geçerek kurulum için randevu rezervasyonu oluşturmanızı rica ederiz. Çağrı merkezi ile görüştüğünüzde; yetkili servis adresinize yönlendirilecek ya da servis irtibat numaraları tarafınızla paylaşılacaktır. Kurulum ve garanti koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgiyi ürün çağrı merkezinden alabilirsiniz.

 
 
 
Daha önce görmediğiniz kadar heyecan verici görüntü ve üst düzey renk kalitesi
Yarının televizyonu bugün burada. Sektör standartlarının ötesinde üst düzey SUHD TV, JS9500. Sizi görsel dünyanın ötesine götürecek heyecan verici ultra yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ile televizyonda gerçek yaşama her zamankinden daha yakın. Gerçek yaşamla benzer olacak şekilde geliştirilmiş daha da geniş bir yelpazedeki canlı ve parlak renkleri izleyin; toplam duyusal bir deneyim sunmak için izlediğiniz her şeyin gerçek gibi görünmesini sağlayacak şekilde görme duyunuzdan fazlasını uyarırlar. Arka ışık paneli, çığır açan Nano Kristal Teknolojisi ile olağanüstü doğrulukta ve zengin renkler oluşturmak için radyant ışık yayar. En büyülü şekilde hayat bulan en derin siyahlar ve en bozulmamış beyazların yanı sıra muhteşem tonlama seviyelerinin sunduğu deneyimi yaşayın. Tüm duyularınızı heyecanlandırmak için tasarlanmış Samsung’un tamamen yeni SUHD TV'sini keşfetmeye hazırlanın.
En karanlık sahnelerdeki inanılmaz parlaklığı görün
Peak Illuminator, ekranın parlak alanlardaki LED arka aydınlatmaları artırarak parlaklığı artırır. Böylece bir şehir manzarasını aydınlatan sokak lambaları gibi en karanlık alanlarda ortaya çıkan ışık, anı çok daha büyüleyici hale getirir.
4 Kat Daha Güçlü Full HD Çözünürlük
Ultra HD izleme ekranda her ince detayı hiç olmadığı kadar net görebileceğiniz anlamına gelir. Samsung UHD televizyonunuz, yaşam kadar gerçek renklerle Full HD'den dört kat daha yüksek çözünürlük sunar. Daha önce gördüklerinizden çok daha fazla netlik ve ayrıntı için en uygun hale getirilmiş resmin keyfini çıkarın.
Sadece kavisli bir televizyonun sunabileceği sizi içine alan bir izleme deneyimi yaşayın
Samsung’un devrim niteliğindeki Kavisli Televizyonu sizi içine alan yepyeni bir dünyaya götürür ve size heyecanın tam ortasındaymış gibi hissettirir. UHD ekran oturma odanızda en uygun izleme uzaklığı sağlamak için en doğru açıda eğime sahiptir. Dahası hafifçe kavisli UHD ekran, tüm alanlarında size düzgün ve dengeli bir görüş sağlar. UHD ekranın sunabileceği en iyi UHD görüntü kalitesi, derinlik ve detayı görün.
Otomatik derinlik iyileştirme ile gerçekçi görüntüleme
Düz görüntüler Samsung’un Otomatik Derinlik İyileştiricisi ile gerçeküstü bir görüntüleme deneyiminde hayat buluyor. Samsung Kavisli Televizyonunuz, ekranda farklı alanlara ve nesnelere farklı kontrast düzeyleri uygular ve eğlencenizi sizi daha da içine alan, daha çok keyif alacağınız bir hale getirerek daha fazla derinlik hissi sunar. Derin görkemli vadilerin ve dağ zirvelerinin panoramik sinema çekimleri daha da nefes kesici görünüyor. İnanmak için gerçekten görmeniz gerekiyor.
TV'niz ve mobil cihazlarınız arasında mükemmel senkronizasyon
Samsung Kolay Paylaşım, TV ve mobil cihazlarınız arasında içerik paylaşımını zahmetsiz ve kolay hale getirir. Ailenizle paylaşmak istediğiniz akıllı telefonunuzdaki eğlenceli bir video ya da ev yolunda izlediğiniz kaçırmadığınız TV programı, ellerinizi özgür bırakmanız için büyük ekranda izlenmeli. Samsung Smart TV, mobil cihazınız yakınlaştığı anda sinyali yakalar ve sorunsuz şekilde içeriği büyük ekran için en uygun çözünürlükte görüntüler. Diğer şekilde de çalışır; evinizde sevdiğiniz içeriği mobil cihazınızda izleyerek özgürce hareket edebilmeniz için hareket ettiğinizde hemen mobil cihaza geçiş yapar. Mükemmel sorunsuz çalışma ve mükemmel senkronizasyon.
TV'niz her sabah size brifing versin
Her sabah saati ve zaman planınızı kontrol etmek için akıllı telefonunuza bakıp sonra da hava durumu ve haberler için TV'yi mi açıyorsunuz? Artık güne, tümünü büyük bir ekranda görüntüleyen Samsung TV'deki size özel günlük bilgilendirmeniz ile başlayabilirsiniz. Samsung TV, akıllı telefonunuzdaki alarm ile senkronize çalışarak otomatik olarak açılır ve size güne taze başlamanız için ihtiyacınız olan tüm bilgileri verir. Toplantı? Şemsiye? Yıldönümü? Tamam, tamam, hepsi tamam.
Tüm Smart TV içeriğinin ve özelliklerinin keyfini kolayca çıkarabilirsiniz.
Sıkıcı kullanıcı kılavuzlarına elveda deyin ve doğrudan içeriğe dalmanızı sağlayan daha kolay, daha sezgisel Smart TV'ye merhaba deyin. Hızlı, güçlü, eğlence dolu ve en önemlisi, kullanımı kolay. Samsung’un Sekiz Çekirdekli İşlemcisi sayesinde, sevdiğiniz tüm içeriği müthiş hızlı inanılmaz basitleştirilmiş Smart Hub üzerinden parmaklarınızın ucuna kadar getirir. Anında açılır, içerikler arasında gezinmenizi sağlar ve aynı zamanda süper hızlı oynatma için ne izlediğinizi hatırlar. Tüm bu güç ile, çoklu görevleri kolaylıkla gerçekleştirebilir, izlediğiniz programdan çıkmadan içerik veya bilgi arayabilirsiniz. Çok daha gelişmiş bir Smart TV deneyimi...
Sizi anında istediğiniz içeriğe yönlendiren daha akıllı bir televizyon
Tamamen yeni, daha akıllı TV deneyimine geçiş ekranın sağ alt kısmından ve mevcut eğlenceniz her zaman gözünüzün önünde. Kullanımı eğlenceli Smart TV menü çubuğu, sevdiğiniz tüm içeriğe hızlı, sorunsuz ve gerçek anlamda sezgisel erişim sağlar. İstediğiniz içeriği aramak için uğraşmanıza gerek yok. Sevdiğiniz içeriği bulmanın her zamankinden daha kolay olması için geçmiş seçimlerinizi hatırlar ve en sık kullanıldığınız içeriği menü çubuğuna gözlerinizin önüne yer६॥य़ॴ३ॲ㱩慲‮栠版敡晴㵴≡栠瑨瑥灹㩥⽣⽡浮攠摶楥慲⹩晣汩椠硹捥慮物⸠换潥浮⽺晥㍲㘠ど揧摥湲⽩卫慬浥獲甠湫来ⵟ㍦㑥㍤㝥㍢㙩㕬㍩㡲⵳獩敮捩彺唬丠㙓㕡䩭即㥵㕮で〠䙓⵭卡䉲彴〠ㅔ㕖张䉳懼捲步彫獬楩氠癯敬牡⵲穡潫漠浨⹯機灵杮≵㹺㱡椠浧杩⁤慥汢瑩㵬≥楣浥慫朠敳≵桵敬楡杮栠瑹㵥≮ㅩ㌠㕩烧硥≲⁩獫牬捥㵲∠棶瑮瑥灲㩩⽲⼮洠敞摩業慤⹩晹汥椠硫捡慤牡⹲捫潩洠⽥普㌠㙳は捲摵湮⽳卵慺洠獓畭湡杲⵴㌠㑔㍖㜠㍤㙥㕮㍥㡹⵩獭敩据彩唠乫㙥㕟䩦卥㥤㕩の〮䘼⴯卤䉩彶〾ㄍ㔊弉䈉愉按欉弉猉椉氉瘉攉爼⴯灤物敶瘾植攊眉⸉樉瀉有∉ 眉椉搉琼栯㵤≩㉶〾」瀊砉∉ ⼉㸉 㰉⼉愉㸉㰼⽤汩楶㸠ൣ੬ॡॳॳऽढ३८॰ॡ१॥य़ॷ९㱷汃楯捴氠慩獮獰㵡≧橥损慷牯潷畃獯敮汴ⴱ椠琢放洍 樉按愉爉漉甉猉攉氉ⴉ椉琼敤浩⵶栠潣牬楡穳潳渽琢慩汮⁰橡捧慥牟潷畯獷敩汭ⵧ椢琠敳浴⵹㉬⁥樽挢慷物潤畴獨攺氠ⴱ椰琰攥活ⴢ㈾ⴍ栊漉爉椉稉漉渉琉愉氉∉ 猉琼祩汭敧㴠≳晲汣漽愢瑨㩴⁴汰攺是琯㭭⁥汤楩獡琮ⵦ獬瑩祸汣敡㩲‮潣畯瑭猯楦搳收‰湣潤湮支⁓湡潭湳敵㭮≧㸭ള਴ववसळऱसषभॕॅऴरॊॕष㰰愰‰桌牘敘晈㴭∵核琭琰瀮㩪⽰⽧洢攠摴楩慴⹬晥氽椢硙捡慟牡⹭挠潴浡⽲智㌱㙮〱捺摡渠⽵卹慧浵獮甠湩柧ⵥ㍲㑩㍫㝬㍥㙲㔢㔠㘯ⴾ猼支捤彩啶举㘍㔊䨉匉㤉㔉〉〉䘉ⴉ匉䈉弉〼ㅤ㝩彶删ⵣ卬楡摳敳弽猢楩汮癰敡牧ⵥ穟潣潯浮⹴樠灩杮≰㹡㱧楥浟朶‰愠氠琠㴠∢椾洍愊有攉∉ 栉攉椉有栉琉㴉∉ㄼ㍤㕩灶砠≣獡牳捳㴽∢桩瑮瑰灡㩧⽥⽟浣敯摮楴慟⹴晩汴楬硥挢愾爍⸊按漉洉⼉昉㌉㘉〉按搉渉⼉匉慙浡獟畡湭朠⵴㍡㑲㍺㜱㍮㘱㕺㕡㘠⵵獹敧捵彮唠乩㛧㕥䩲卩㥫㕬づひ䘼⴯卤䉩彶〾ㄍ㜊弉刉ⴉ匉椉搉攉弉猉椉氉瘉攼牤⵩灶爠散癬楡敳睳⸽樢灩杮≰⁡睧楥摟瑰栢㴾∍㈊〉〉瀉砉∉ ⼉㸉 㰉⼉愉㸉㱓⽡汭楳㹵൮੧ठ॓७ॡॲॴठ॔ॖध६॥ॲब㰠汥楶⁤捥氠慨獡獹㵡≴樱挠慤牡潨畡猠敥氟⵬楥瑮散浥橩挠慨牡潬略猠敧汥⵴楩瑲敥浣ⵥ桫漠牡楫稱潬湬琱愠汵⁹橧捵慬牡潭畡獬敡汲ⴠ楩瑬敥洠ⵧ㍥⁲櫧捥慫牴潥畮猠敩汳⵴楥瑤敩洟⵩㍮⵩桺潩爠楶穥漠湹瑡慟污≭†獴瑡祲決攱㵮∱智污漠慵瑹㩧⁵汮攠景瑬㭡氱椠獳瑵⵮獡瑣祡汫攠㩟⁥潫畩瑬獤楥搠整⁡湳潡湲敬⁡湮潭渱敟㭴∱㹲മਠ॓॰९ॲॳ॥ॶ॥ॲ६॥ॲठ।३㱮慡桩牫攠晹㵥≮桩琠瑳灰㩯⽲⼠浵敹摧極慬⹡晭污楳砱据慡爠⹴捥潺浡⽨曼㍲㙡ぴ挠摹湡⽰卡慲浬獡畲湫来⵮㌬㐠㍥㝶㍩㙮㤠ㅡ㕨ⷧ猱敳挱张啹乥㙭㕥䩫匠㥵㕹でふ䙬ⵡ卭䉡彳〱㉮㑡张䑢敡瑹愱楬污彣獡楫氮瘠敁特⵮稱漠潺浡⹭橡灮杤≡㸠㱦楯浲杭⁤慡氠瑫㵡≬業浡慫朠敩≳⁴桥敹楥杮桬瑥㵲∠ㅩ㏧㕩灮砠≥⁧獺牥捲㵳≩桺琠瑵灹㩧⽵⽬浡敭摡楳愱⸬映泧楯硣捵慫牬⹡捲漠浩⿧晩㍮㘠と捡摲湩⽫卡愠浳獡畮湡杴ⴠ㍥㐟㍩㝴㍩㙭㥩ㄠ㕵⵹獧敵捬彡啭乡㙳㔱䨠卶㥥㔠はべ䙵⵮匠䉳彥ぶ㉥㑲彬䑥敲瑩慮椠汨彡獹楲污癮攠牫ⵡ灬牡散癡椟攱眠⹩橬灥杲≩†睳楥摶瑩桹㵥∠㉯べふ灮硬≡⁲⼠㹧⁩㱢⽩愠㹧㱥⽮汩楟㸠ൢ੩ॲठॹ॥६॰ॡॺ॥।॥ठॢ३㱲泧楯挠汵慹獧獵㵬≡橭捡慹牡漠畳獡敨汩⵰楴瑩敲洮†橃捥慰爠潴略獬敥汦ⵯ楮瑵攠浶ⵥ桹潡爠楧穩潹湩瑬慥汢⁩橬捩慲爠潣畩獨敡決⵬楡瑲攠浫ⵯ㑬⁡橹捣慡爠潥畟獬敥江⵴楩瑲敩浬ⵥ㑲ⵥ桫漠牫極穭潡湮瑤慡氠≯獡瑲祡汫攠㵫≵晬汬潡慮琱㩬⁡汢敩晬瑩㭲‮氼椯獤瑩⵶猾琍礊氉攉㨉 漉甉琉猉椉搉攉‼港潤湩敶‾渍漊渉攉㬉∉㸉ഉਉउउउ़य।३ॶाऍऊउउउउ㰉愉 栉爉攉昼㵤≩桶琠瑣灬㩡⽳⽳洽攢inpage_wow50 inpage_wowCont2 ">
UHD geli_tirme tüm görsel deneyiminizin kalitesini art1r1r
Samsung UHD Görüntü Motoru sayesinde, bir UHD kayna1ndan gelmese bile, UHDye yak1n görüntü kalitesiyle çe_itli içeriklerin keyfini ç1karabilirsiniz. Samsungun yenilikçi 4 ad1ml1 Süper Çözünürlük Ölçekleme teknolojisi tüm video içeriklerinin kalitesini art1r1r.
Her görüntüde daha derin siyahlar, daha parlak beyazlar
Samsung, UHD Dimming ad1 verilen özel bir teknoloji ile ç1tay1 daha da yükseltiyor. Bu teknoloji görüntünün daha fazla i_lenmesi için ekran1 bölümlere ay1r1r ve görüntünün tamam1n1 mükemmel hale getirmek için gereken tüm kontrast, renk ve ayr1nt1 düzeylerini hassas biçimde hesaplar. Samsung UHD Dimming teknolojisi i_te bu nedenle, siyah ve beyaz renkleri mümkün olan en uygun biçimde i_lemek ve çok daha canl1 renkler üretmek için geli_tirilmi_tir.
Ya_am1 zenginle_tirici uygulamalar Smart TV'de
0çerik her _eydir ve Samsung Smart TV size gerekli her _eyi tam olarak verir. Birbirinden elenceli ve faydal1 uygulaman1n keyfini ç1kar1n ve internette sorunsuz _ekilde dilediinizce sörf yap1n. Özel uygulama önerilerini, yeni sunulan uygulamalar1 ve daha fazlas1n1 sadece bir bak1_ta görmek için sola veya saa kayd1rma hareketi yapman1z yeterli. Üstelik geli_mi_ taray1c1 ile tek t1kla istediiniz web sitesine gidebilirsiniz.
Geri dönün ve b1rakt11n1z yerden devam edin
Kullanmas1 zor olduktan sonra TV'de tüm bu uygulama ve özelliklere sahip olman1n ne anlam1 var? Samsung Smart TVde çe_itli içerikler aras1nda geçi_, art1k TV kanal1n1z1 dei_tirmek kadar kolay.
Daha h1zl1 performans için Sekiz Çekirdekli i_lemci
Bir kerede birden çok i_levin çal1_t1r1lmas1 performans1n yava_layaca1 anlam1na gelmez. Yeni Smart TV'yi öncekinden çok daha h1zl1 çal1_mas1 için Sekiz Çekirdekli 0_lemci ile donatt1k. Bu Smart TV'nin tüm eski ve yeni harika yeteneklerini ele alabilen daha da çok h1za sahip en son yükseltmedir. Fazladan güç, elence deneyimizi daha h1zl1 ve daha keyifli hale getirir, daha az beklersiniz ve daha çok izlersiniz.
Daha iyi görüntüler için daha canl1 renkler
Geli_mi_ görüntü kalitesi geli_tirme algoritmas1 kullanan Samsung Wide Color Enhancer, tüm görüntülerin kalitesini çarp1c1 biçimde art1r1r ve sakl1 detaylar1 ortaya ç1kar1r. Wide Color Enhancer ile renkleri _imdi en doal halleriyle görün.
Sizi heyecandan koltuun kenar1na çivileyecek tonlarca nefes kesici oyun
Samsung Smart TV, geni_ oyun seçenekleri ve tüm cihazlar1n1z için destei ile oyun keyfini bir sonraki seviyeye ta_1r. Büyük ekranda oyun, gamepadler, mobil uygulamalar ve hatta giyilebilir cihazlar da dahil olmak üzere çok say1da cihaz destei ile her zamankinden daha elenceli.
Oturma odan1zdaki eksiksiz multimedya deneyimi
Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arabirimi (HDMI) girişleri ile Samsung TV, oturma odanızı bir multimedya eğlence merkezine dönüştürecektir. HDMI, yüksek çözünürlüklü dijital verilerin birden çok cihazdan doğrudan televizyonunuza yüksek hızlı aktarımını sağlar.
USB’nizden film izleyin
ConnectShare Movie özelliği ile USB bellek sürücünüzü veya sabit diskinizi televizyonunuza takın, filmlerin, fotoğrafların ve müziğin keyfini hemen çıkarın. Artık, evinizin rahatlığında televizyonunuzda geniş bir içerik çeşitliliğini yaşayabilirsiniz.
İnternete kablolar olmadan erişin
Başka harici cihazlar bağlamaya gerek bırakmayan Yerleşik Kablosuz LAN sayesinde TV’nizin bağlantıları kolay ve düzenli. Dahası çekici tasarımı da korunuyor.