Kategori Filtreli
Seçiminizi Daraltın
Marka
  Fiyat

   Ürün Sayısı :
   ||  
   ||  

   Bebek Arabası (Puset) Alırken;

   Pusetler hafif ve kolay katlanır olmalı. Yaz aylan için baston puset denilen pratik modeller kullanın.

   Anne babanın bebekle tek başınayken de kullanabileceği göz önünde bulundurulursa, kolayca açılıp kapanabilmesi daha önem kazanır. Bunun için tek elle otomatik olarak açılıp kapanabilecek modeller idealdir.

   Bebeğinizin güvenliğini göz önünde bulundurarak, alacağınız pusetin kumaşlarından metal aksamına kadar kaliteli ve dayanıklı olmasına dikkat edin. Güneşlikli olan modelleri tercih edin.

   Pusetler, yatma pozisyonuna ayarlanabilecek özellikte olmalıdır. Bebeğiniz uyuduğunda mutlaka yatırılabilmeli ve omuriliğine ağırlık binmesi engellenmelidir.

   Kılıflarının çıkarılıp yıkanabilir olmasının yanında; kolay alev almayan, yağmur yağdığında su geçirmeyen ve anti-alerjik kumaştan yapılmış olmasına dikkat edin.

   Pusetin bebeği sadece belinden değil, omuzlarından da kavrayacak 5 noktalı emniyet kemerinin olması çok önemlidir.

   Pusetin kapandığında az yer kaplaması ve kolayca taşınabilmesi de önemlidir. Ayrıca, katlandığında ayakta durabilen pusetler, ellerinizin serbest kalmasını sağlayarak size hareket serbestisi sağlayacaktır.

   Ön tekerleklerin 360 derece döner olması ve amortisörlü olması özelliği bozuk yollarda manevra kabiliyetinizi artırır. Ayrıca frenlerinin iyi çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

   Birden fazla bebek için puset alırken yan yana değil, arka arkaya yerleştirilmiş modelleri tercih edin. Çünkü kaldırım yüksekliği, darlığı geniş pusetleri zorlar.

   Bunun yanı sıra seçim yaparken, bir günde ne kadar yürüyüş yaptığınızı ve yerleşim birimindeki yol şeklini göz önüne alarak satın almanızda yarar var.

   Dijitall.com bir Meksim Pazarlama ve Ticaret Markasidir. 2008 Meksim, 2009 Dijitall - 2016 | Sizler icin rekabet eden alisveris siteniz.