LG D1442CF A++ 6 Programlı Bulaşık Makinesi

LG Türkiye Garantili

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : MTLGD1442CF
2.358,20 TL
Taksitli Fiyatı:2.049,00 TL %13 İndirimli
9 X 237,40 taksit seçenekleri ile
Havale/Tek Çekim Fiyatı: 1.987,53 TL %3 İndirimli
Teslimatta Nakit Ödeme: 2.008,02 TL %2 İndirimli
Teslimatta Tek Çekim(K.K): 2.049,00 TLSİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ !

 

-Mağazamızdan sipariş vermiş olduğunuz ürünler BORUSAN LOJİSTİK veya SÜRAT Kargo ile adrese teslim olarak gönderilmektedir. Kargoya verilme süresi 1-3 iş günüdür(Kargo firmaları cumartesi yarım gün, pazar günü çalışmamaktadır). Teslimat süresi ise bulunduğunuz ile göre değişkenlik gösterebilmekle birlikte 1-3 iş günüdür.

 

- Kutu yüzeyinde yırtık, delik, hasar, ıslanma gibi bir problem varsa kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü teslim almamanız gerekmektedir.

-Kargodan kutu hasarlı teslim alınan ürünlerde ve Servis raporunda kutu hasarlı  yazması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.Yasal yollar dışında iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

-Hasarlı teslim alınan ürünlerden firmamız sorumlu değildir.

-Yukarıdaki koşulları taşımayan iadeler tarafımızdan reddedilecektir.

-Kurulumu yapıldıktan ve garantisi başladıktan sonra servis tarafından herhangi bir hasar tespit edilmeyen ürünler ikinci el konumunda olduğu için firmamız tarafından iadesi kabul edilmeyecektir.

-İade ürünleri SÜRAT KARGO veya BORUSAN LOJİSTİK dışında bir kargoyla gönderildiği takdirde çıkıcak olan her türlü ücret müşteriye yansıtılıp iadesi kabul edilmeyecektir.


 
lG

D1442CF

A++, 14 KIşILIK BULAşıK KAPASITESI, SLIM DIRECT DRIVE MOTOR, 10 YıL INVERTER DIRECT DRIVE MOTOR GARANTISI, SMART RACK™

D1442CF

  • Daha Fazla Hacim & Daha Fazla Kullanım Kolaylığı
  • SMART RACK™ / AKILLI SEPET
  • SLIM DIRECT DRIVE MOTOR
  • Düşük Ses Seviyesi
  • Enerji
  • Smart DIagnosIs™ / Akıllı Teşhis

SlIm DIrect DrIve Motor

LG'nin yeni Slim Direct Drive Motor teknolojisi sayesinde bulaşık makineniz standart ölçülerde olmasına rağmen diğer makinelere kıyasla 5 cm. daha fazla iç hacme sahip olur. Kazanılan bu ekstra iç hacim size standartlara oranla daha fazla yıkama kapasitesi sağlar. (14 kişilik)

Düşük Ses Seviyesi 43dB

En önemli kriteri sessiz performans olanlar için doğru bir seçim. Düşük ses seviyesi özelliği; ses geçirmeyen materyallerin kullanımı ve Slim Direct Motor™ sayesinde 43 desibelde çok düşük seviyede gürültü oluşur.

Enerji

LG, yenilikçi çamaşır ve bulaşık makineleri sayesinde yüksek performansı düşük enerji tüketimiyle sunar.

Smart DIagnosIs ™ / Akıllı Teşhis

Bulaşık makineniz artık telefon aracılığıyla kendi sorununu kendisi anlatabiliyor. Eğer makineniz arızalanırsa tek yapmanız gereken çağrı merkezini arayıp makineden gelen sinyali dinlettirmek. Teşhis telefonda konuluyor ve servis teşhise göre hazırlıklı geliyor. Böylece çok daha kaliteli ve hızlı servis alabiliyorsunuz; makinenizin sorununu telefonda anlatmakla uğraşmıyorsunuz.

Çift Duşlama Sistemi

LG Çift Duşlama sistemi sayesinde bulaşıklarınız yıkama sırasında aynı anda alt ve üst raflara göre farklı su basınçlarına maruz kalır. Alt rafta bulunan ağır ve kirli bulaşıklarınız için kuvvetli, üst rafta bulunan daha narin tabak ve bardaklarınız için daha yumuşak bir yıkama gerçekleşir. Bu sayede farklı bulaşık tiplerine göre ayrı ayrı yıkama gerçekleştirmenize gerek kalmaz, zaman ve enerjiden tasarruf sağlarsınız.

14 KİŞİLİK BULAŞIK YIKAMA KAPASİTESİ

LG'nin yeni Slim Direct Drive Motor teknolojisi sayesinde bulaşık makineniz standart ölçülerde olmasına rağmen diğer makinalara kıyasla 5 cm. daha fazla iç hacime sahip olur. Kazanılan bu ekstra iç hacim size standartlara oranla daha fazla yıkama kapasitesi sağlar.

ENERJİ ETİKETİ - D1442CF

 
 
 
 
Gürültü 43
Kullanım Şekli Solo
Prorgam Sayısı 6 - 10 Aralığı
Standart Sofra Takımı Kapasitesi 12
Su Tüketimi (lt/program) 9
Üretici LG
Diğer
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır; aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır.
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu MTLGD1442CF
Genel Özellikler
Dijital Ekran Yok
Program Sayısı 6
Performans Değerleri
Boyutlar 85x60x60 cm
Enerji Sınıfı A++
Kurutma Sınıfı A
Yıkama Sınıfı A

 

Boyutlar 85 x 60 x 60 cm Derinlik (cm) 60 Dijital Ekran Var Enerji Sınıfı A++ Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır; aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır. Genişlik (cm) 60 Gürültü 43 Kullanım Şekli Solo Kurutma Sınıfı A Program Sayısı 6 Renk Inox Ses Seviyesi (dB) 43 Standart Sofra Takımı Kapasitesi 12 Su Tüketimi (lt/program) 9 Üretici LG Yemek Takımı Kapasitesi 13 - 16 Kişilik Yıkama Sınıfı A Yükseklik (cm) 85 Diğer Garanti Süresi (Ay) 24 Yurtdışına Satış Yok Stok kodu MTLGD1442CF