Samsung HC6347BG/AND ANKASTRE DAVLUMBAZ

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : HC6347BG
1.239,40 TL
Taksitli Fiyatı:959,00 TL %23 İndirimli
9 X 111,11 taksit seçenekleri ile
Havale/Tek Çekim Fiyatı: 930,23 TL %3 İndirimli
Teslimatta Nakit Ödeme: 939,82 TL %2 İndirimli
Teslimatta Tek Çekim(K.K): 959,00 TL 

Ankastre Davlumbaz

 

60 cm Duvar Tipi Davlumbaz

 

Çelik ve Cam Konstrüksiyon

 

3 Farklı Hız Seçeneği

 

Maks 394 m³/hr Emiş Gücü

 

2x20 Halojen Aydınlatma

 

2 Alüminyum Panel Filtre

 

Ses Seviyesi 63 dB

 

Düğmeli Kontrol Panel


Elektronik Ürünlerde Cayma Hakkı ve İade Süreci Nasıl Kullanılır?

  • Elektronik ürünlerin "Cayma Hakkı"dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün,orjinal kutusuna zarar verilmemiş olması,faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.
  • Kurulumu servis tarafından yapılan ürünler için servis haricinde kutunun açılması veya kurulumunun servis haricinde yapılması durumunda iade alınmayacaktır.
  • Kurulumu yapıldıktan ve garantisi başladıktan sonra servis tarafından herhangi bir hasar tespit edilmeyen ürünler ikinci el konumunda olduğu için firmamız tarafından iadesi kabul edilmeyecektir.
  • Satın alınan cep telefonuna sim kart takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması halinde cihaz 2. el statüsüne geçmiş olacaktır.İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir.Bu nedenle de sim kart takılan veya WiFi ile bağlantı kurulan ürünler cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.Ayıplı vs. ürün olması halinde mağaza ile irtibata geçilmelidir.Mağaza, teknik servis raporu talep edebilir.
  • Cayma Hakkı dışında kalan 14 ila 6 ay arası iade talepleri için, ürünün teknik servise gitmesi ve servis tarafından iade kararı verilmiş olması gerekir.
  • Kargodan kutu hasarlı teslim alınan ürünlerde ve Servis raporunda kutu hasarlı  yazması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.Yasal yollar dışında iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat edilmesi gerekir?

İade edilen ürün size ulaştığı zaman mutlaka kargo paketini kontrol edin. Kargoda bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine zabıt tutturun. Hasarlı kargolar için Kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür.