x
Arnica
Ürün Kodu : ARNICA-GH21693
 GH21693

Arnica Master GH21692 Fuşya 1100 W Blender Seti

Planlanan Kargolama
:
29.05.2022 - 02.06.2022
kargo-bedava.jpg (233 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Arnica Master El Blender Seti Fuşya

  Mutfakta geçirilen zamanı verimli kullanmak ve doğrama, çırpma, karıştırma gibi zorlu işlerden kurtulmak isteyenler, Arnica Master El Blender Seti Fuşya ürünüyle rahat bir nefes alıyor.

  Ürünün işlevselliğinin yanı sıra yer kaplamayan zarif tasarımı ve Fuşya rengi de büyük beğeni topluyor. 1100 Watt gücünde turbo fonksiyonlu motora sahip olan Fuşya rengiyle Arnica Master El Blender Seti; içerisinde motorun açma ve kapama düğmesinin yer aldığı ana parça haricinde, üç fonksiyon için üç ayrı parça yer alıyor. Bu parçalar çırpma, karıştırma işlemlerinde kullanılan çift başlıklı çırpıcı mikser aparatı, doğrama işlemleri için paslanmaz çelikten doğrayıcı bıçak ve karıştırma, homojenize etme işlemlerinde kolaylık sağlayan blender olarak birbirlerinden ayrılıyor.

  Fuşya renkteki Master El Blender Seti içinde yer alan 0.8 litre kapasiteli doğrayıcı hazne ve bıçak sayesinde soğan, sarımsak, maydanoz gibi malzemeleri doğrama işlemi saniyeler içinde tamamlanabiliyor. Blender aparatı ise çorba, krema, püre, sos gibi gıdaları homojenize ederek pürüzsüz bir kıvama getirmek için kullanılıyor.

  Sette yer alan mikser ise çırpıcı ve karıştırıcı olarak kek, krep gibi akışkan hamurların yapımlarında; ayrıca sıvı karışımların hazırlanmasında da pratiklik sağlıyor. Motoru hariç diğer parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilen ürün, çok tercih edilen blender setleri arasında yer alıyor.

  Teknik Özellikler 


  - 1100 W 
  - Turbo fonksiyonu 
  - Çift başlıklı çırpıcı 
  - Paslanmaz çelik blender ve mikser aparatı 
  - Paslanmaz çelik doğrayıcı bıçak
  - 0,8 LT kapasiteli doğrayıcı 
  - Kaymaz taban
  - Bulaşık makinesinde yıkanabilen aksesuarlar (motor gövdesi hariç)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.