Arzum OK004-MC Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi - Mercan

OK004-MC /
8693184955963
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
 Karşılaştır

Arzum OK004-MC Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi -  Mercan

Türk kahvesinden vazgeçemeyenler ve gerçek Türk kahvesi lezzetini sevenler için Arzum'dan yepyeni bir ürün olan Arzum Okka Minio Türk kahvesi makinesi kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Okka serisi, rakiplerinden farklı olarak kahveyi ağır ağır, közde kahve kıvamında bol köpüklü olarak pişiriyor ve benzersiz bir lezzet sunuyor. Üstelik tek seferde 4 fincana kadar kahve yapma kapasitesine sahip. Bu sayede misafirlerinize közde Türk Kahvesi tadındaki kahvenizi pratik bir şekilde yaparak sunabilirsiniz. 

Ödüllü Tasarım

Geleneksel Türk kahvesi kültürünü teknolojiyle birleştiren Arzum, ödüllü tasarımlarıyla mutfaklarınıza konuk olmaya hazır. Sadece tasarımıyla değil, özellikleriyle de öne çıkan Arzum Okka Minio Türk kahvesi makinesi, taşma ikazı sayesinde olası kazaları engelliyor. Işıklı ve sesli uyarı sistemiyle siz işlerinize devam ederken ya da misafirlerinizle ilgilenirken kahvenizin hazır olması durumunda uyarı vererek tam zamanında ikramlarınızı hazırlamanıza imkan sağlıyor. 

  • Ödüllü tasarım
  • Taşma ikazı
  • Közde kahve lezzeti
  • Işıklı ve sesli uyarı
  • 4 fincan kapasitesi

Güvenli Kullanım

Ürün, suda yıkanabilme özelliği sayesinde güvenli ve pratik şekilde kolayca temizleniyor. Ayrıca çift akıtma ağızlı cezvesiyle hem sağ hem de sol elle rahat bir kullanım sağlıyor. 

Teknik Özellikler

•Güç (W): 480 W
•Renk: Pembe
•Fincan Kapasitesi: 4
•Taşma Emniyeti: Var
•Sesli İkaz: Var

Kutu İçeriği

Arzum Okka Minio Türk kahvesi makinesi kutusunda 1 adet tabanlık, cezve ve özel ölçüye sahip kahve kaşığı yer alıyor.

Arzum Hakkında

1966'da yerli sermayeyle kurulan ve 50 yılı aşkın süredir Türkiye'nin hemen her evinde kullanılan Arzum, geleneksel değerleri teknolojik bir bakış açısıyla ele alıyor. Ödüllere doymayan tasarımları ve hayatı kolaylaştıran ev ürünleriyle Arzum, yıllardır Türkiye'nin en sevilen markaları arasında yer alıyor. 
 


 

 
 

Tek Bir Dokunuşla 4 Fincan OKKAlı Türk Kahvesinin Basit Formülü;

Arzum OKKA Minio Türk Kahvesi Makinesi

Arzum OKKA Minio Türk Kahvesini tadını çıkara çıkara, bol köpüğüyle tam kıvamında pişirir. Üstelik tek seferde 4 fincan kahve servis edebilir.

 

Geleneksel Türk Kahvesi Lezzetini Akıllı Teknolojilerle Sunan, Ödüllere Doymayan Tasarım

Arzum OKKA Minio, dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Plus-X ödüllerinden, Dizayn, Kullanım Kolaylığı ve Yılın En İyi Ürünü dallarında 3 büyük ödül almış, 20’den fazla ülkeden seçilmiş uzman jürisiyle 1953’ten beri uluslararası alanda mükemmel tasarımın sembolü olan iF Tasarım ödülüne layık görülmüştür.

Arzum OKKA Minio 1955’ten beri dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan RedDot 2017 tasarım ödülü almıştır.

 

Siz Sohbetinize Devam Ederken "Arzum OKKA Minio" Size Kahvenizi Hazırlasın.

Kahvenin taşmasını engelleyen pişirme algılama sensörü sayesinde siz işlerinizi yaparken kontrollü bir şekilde kahvenizi hazırlayan Arzum OKKA Minio, ışıklı ve sesli uyarı sistemi ile pişirme süreçlerini kolay bir şekilde anlamanızı sağlar.

 

OKKA Minio ile Kolay Temizlik ,Kolay Kullanım

Patentli enerji iletim tabanı sayesinde su altında kolay ve güvenli bir şekilde temizleyebilme. Arzum OKKA Minio’nun sağ ve sol el kullanıma uygun çift akıtma ağızlı cezvesi sayesinde kolay kullanım imkanı.

 

Kışkırtıcı Renkler Mutfakların Gözdesi Arzum OKKA Minio her zevke uygun zengin renk seçenekleri sunar. 

ARZUM OKKA MINIO

Türk kahvesi aceleye gelmez!
Arzum OKKA Minio Türk kahvesini; tadını çıkara çıkara, bol köpüğüyle tam kıvamında pişirir. Üstelik tek seferde 4 fincan kahve servis edebilir.

1-4 Fincan Kapasite

Akıllı Taşma Önleyici Sistem

Yıkanabilir Cezve

Ağır Ateşte İdeal Pişirme

Sesli ve Işıklı Uyarı Sistemi

Sağ ve Sol El Kullanımına Uygun Akıtma Ağzı

Mutfağınızı süsleyecek, zengin renk alternatifleri

Kahve Ölçü Kaşığı

Arzum Okka Minio 20'den fazla ülkeden seçilmiş uzman jürisiyle 1953'ten beri uluslararası alanda mükemmel tasarımın sembolü olan iF Tasarım ödülüne layık

Arzum Okka Minio, dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Plus-X ödüllerinden, Dizayn ve Kullanım Kolaylığı dallarında 2 büyük ödül almıştır.

Arzum Okka Minio, dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Plus-X ödüllerinden, Yılın En İyi Ürünü ödülüne layık görülmüştür.

Arzum Okka Minio 1955'ten beri dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan RedDot 2017 tasarım ödülüne layık görülmüştür.

Detay Görselleri

 
 
 
 
 
 
Aşırı Isınma Emniyeti Var
Damlama Emniyeti Yok
Fincan Kapasitesi 4
Güç (W) 480
Otomatik Kapanma Var
Renk Pembe
Sesli İkaz Var
Su Bitme Emniyeti Var
Su Seviyesi Göstergesi Yok
Taşma Emniyeti Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36