Braun MQ9087X Gourmet MultiQuick 9 El Blender Seti

MQ9087X /
8021098770660
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
 Karşılaştır

Braun MQ9087X Gourmet MultiQuick 9 El Blender Seti
 

Dünyanın ilk ACTIVEBlade teknolojisine sahip Braun MultiQuick 9, en zorlu işler için en iyi el mikseridir. Eşsiz ACTIVEBlade teknolojisi ile en zorlu yiyecekleri %40 daha az çabayla ve daha hızlı bir şekilde  kolayca karıştırmak için yukarı ve aşağı hareket eden bıçak sistemine sahiptir. 

Bu da daha yaratıcı olabileceğiniz ve işi kusursuz yapabileceğiniz anlamına gelir ne kadar zor olursa olsun Braun yanınızda. 
 
 
Tüm Braun El Blenderlerı için Patentli SPLASHControl teknolojisi 
 
Karışıklık olmadan mükemmel sonuçların keyfini çıkarın. Braun'un dünyadaki ilk PowerBell karıştırma aparatı, sizi ve mutfağınızı lekesiz tutmak için sıçrama önleyici yapısı ve daha yumuşak karışım sonuçları sağlayan yenilikçi bir özellik yelpazesi olan SPLASHControl teknolojisi ile tasarlanmıştır.
 
 
SPLASHControl teknolojisi ile 3 teknolojinin birleşimi sayesinde maksimum etkiyi hissedin: 6 ayak ve kemerli açıklıklar bıçak alanına maksimum akış sağlar.
 
Karıştırma aparatının benzersiz çiçek çan şekli, daha iyi ve daha düzgün karışım için yiyecekleri içe doğru çeker. SPLASHControl teknolojisinin yenilikçi kombinasyonu sayesinde bıçaklarının çan içindeki benzersiz konumu ve çan şeklinin ters yönlerinde özel olarak açıl şekilde hareket etmesiyle bütün Braun el blenderi için, sıçramasına gerek kalmadan mükemmel karıştırma sonuçları sağlamak için bir standart haline gelmiştir.
 
 
 
 
 
 
 
 
BU ÜRÜN
 
TÜRKİYE GARANTİSİ ALTINDADIR