ECA SPYLOS Inverter 09 kBTU/h Duvar Tipi Split Klima (9.000 Btu/h)

ECA-SPYLOS-09 /
ECASPYLOS09
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
 Karşılaştır

ECA SPYLOS Inverter 09 kBTU/h Duvar Tipi Split Klima (9.000 Btu/h)

Isıtma, soğutma, hava temizleme gibi her klima da olan özelliklerin yanı sıra sessiz çalışması uyku modunun olması gibi bir çok özelliğin bir arada toplandığı ECA SPYLOS Inverter 09 kBTU/h modelinde enerji tasarrufu açısından da kaale alınır bir kar elde edebilirsiniz. Odanızda hava akışı olarak istediğiniz verimi almanızı sağlayan akıllı çalışma sistemiyle soğuk/sıcak dengesini kolaylıkla elde edebilirsiniz! Otomatik hava yönlendirme seçeneğiyle de kullanılan oda da bütün olarak hava değişimi kolaylıkla farkedeceksiniz.
ECA SPYLOS Inverter 09 kBTU/h;
-Mevsimsel enerji verimi ile soğutma ve ya ısıtma olarak bulunduğunuz iklime göre pratik bir şekilde ısı ayarını sağlayabilirsiniz,
-Sağlıklı nem alma özelliğinin bulunması da havayı kurutma gibi problemlerle karşılaşmayarak hassas bünye ve sağlık problemi bulunan kişiler için birebir çözüm!
-Otomatik sıcaklık kontrolüyle çok soğuk ya da çok sıcak gibi tepkiler vermenize engel olarak sizin için belirtilen uygun sıcaklıkta rahatsızlık hissetmeden vakit geçirebilirsiniz.
Kullanış açısından son derece basit kumanda arayüzü, basit arayüz ile kullanıcı kolaylığını sağlayan bu modelde isteğinize göre ortamın havasını kolaylıkla değiştirebilirsiniz!
Ürün Özellikleri:
Klima TürüInverter Klima
UZAKTAN KUMANDAVar
GAZ TİPİR 410 A
Enerji SınıfıA++
GARANTİ3 Yıl
Açıklama

Servis ve Kurulum için 444 28 88 den randevu alabilirsiniz...