Finlux 5080M A+ 5 kg 800 Devir Çamaşır Makinesi

Finlux Çamaşır Makinesi

5080 M

Ürün Kodu : 5080 M
%18 İndirimli
1.349,00 TL Satış Fiyatı:1109 TL1109 Taksit Seçenekleri İçin Tıklayınız


5,0 (0 Yorum)


Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo

Orijinal Ürün Orijinal Ürün
Güvenli Alışveriş Güvenli Alışveriş
Kolay Değişim Kolay Değişim
Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
İade Garantisi İade Garantisi

Finlux 5080M A+ 5 kg 800 Devir Çamaşır Makinesi

Finlux Klasik 5080M A+ 5 Kg 800 Devir Çamaşır Makinesi, kontrol ekranı yönlendirmeleriyle tüketicilerin daha bilinçli bir kullanıma ulaşmasına yardımcı oluyor. Ürünün gövdesinde yer alan panel yardımıyla hem hangi yıkama için hangi numaranın kullanılması gerektiği öğreniliyor hem de bu numaraların kolay bir şekilde seçilebilmesi sağlanıyor. Yazı puntolarının büyüklüğü sayesinde yaşlılar için de kullanım kolaylılığı oluşuyor. Finlux Çamaşır Makinesi, deterjan haznesinin geniş alanı yardımıyla toz ve sıvı deterjanların makineye aktarımı sırasında yere dökülme sorununu ortadan kaldırıyor. Yumuşatıcılar için ayrı bir bölmeye sahip olan ürün, temizlik maddelerinin verimli bir şekilde kullanılabilmesini sağlıyor. Finlux yazısının yer aldığı deterjan bölümü ile ürünün tasarımı güçleniyor. Işıklı bilgilendirme özelliğinden yararlanarak makinenin hangi yıkama aşamasında olduğu ya da yıkamanın sona erip ermediği gibi bilgilere rahatlıkla ulaşılabiliyor. Yıkama başlatıldığında otomatik olarak kilitlenen kapağı aracılığıyla makineden su taşması önleniyor. Yıkama süresince kilitli kalan kapak sayesinde güven veren bir temizleme gerçekleştiriliyor. Yıkama sona erdiğinde kapak otomatik olarak açılıyor.

Geniş Çaplı Depolama Alanı

  • Finlux 800 Devir Çamaşır Makinesi, 5 kilogram ağırlığa ulaşana kadar çamaşırları toplu olarak yıkayabilme yeteneğiyle tek seferde tüm çamaşırlarını yıkamak isteyen alıcıların ilgisini çekiyor. 
  • A+ enerji sınıfının bir üyesi olmasıyla dikkatleri üzerinde toplayan ürün, yılık 167 kWh düzeyindeki elektrik tüketim miktarıyla düşük bedelli faturalarla karşılaşmaya yardım ediyor.
  • 44 santimetrelik kapı çapı sayesinde makineye sığdırmakta zorluk çekilen eşya ve giysiler için geniş bir açıklık oluşturuyor.
  • Tek su girişine sahip olan beyaz renkli çamaşır makinesi, tabanında yer alan ayaklıklarıyla zeminlerde kaymadan güvenle kullanılabiliyor.

Finlux 5 Kg Çamaşır Makinesi, düşük sesle çalışma yetisiyle ev ortamının sessizliğine önem veren kullanıcılar için çekici bir nitelik taşıyor. Yıkama aşamasındayken 58 desibellik bir ses seviyesine ulaşan ürün, sıkma aşamasında da düşük sesli performansını sürdürerek sadece 76 desibel düzeyinde bir ses seviyesine ulaşıyor. 15 ayrı yıkama programını kullanıcılarının beğenisini sunan Finlux A+ Çamaşır Makinesi ile hassas yıkamalardan pamuklu ürünlerin yıkanmasına kadar birçok farklı yıkama opsiyonuna erişiliyor. Ön yıkamalı temizliğin yanı sıra 30 dakikada hızlı yıkama seçeneğiyle kısıtlı zamanlarda başarılı bir performans sergiliyor. Sıkma iptal seçeneğiyle sıkma aşamasını atlayarak yıkama yapılabiliyor. Yıkama sırasında sular kesilirse çalışmayı otomatik olarak durduran ürün sistemin zarar görmesini önlüyor. Su taşmasını önlemek için sahip olduğu emniyet sistemiyle güven veriyor.

Ekonomik Kullanım Sağlayan Teknik Özellikler

• Yıkama Kapasitesi: 5 kg 
• Enerji Sınıfı: A+
• Devir Hızı: 800 Devir 
• Ürün Boyutları (Y x G x D): 84,5 cm x 59,7 cm x 49,7 cm
• Yıllık Enerji Tüketimi: 167 kWh
• Yıllık Su Tüketimi: 9.240 Lt
• Yıkama / Sıkma Ses Seviyesi: 58 dB / 76 dB

Güvenli Kutu Tasarımı

Taşıma sırasında çamaşır makinesinin olası darbelere karşı güvenle korunması için özenle hazırlanan paketleme sistemi yardımıyla sorunsuz bir ulaşım gerçekleştiriliyor. Makineyi köpük destekli plakalarla saran taşıma sistemi sayesinde ürün kusursuz bir şekilde alıcılarına ulaşıyor. Kutusunda bulunan kullanım kılavuzunu okuyarak detaylı bilgilere erişmek mümkün hale geliyor. Ürünün garanti belgesi de kutu içerisinde bulunuyor.

Zaman Kazandıran Çevreci Teknoloji

Finlux markası, kullanıcılarına zahmetsiz bir yıkama ve minimum enerji tüketimini vadeden teknolojileriyle beğeni kazanıyor. Teknolojiye verdiği önem ve yaptığı yatırımlarla vizyonunu ortaya koyan firma, kullanıcı dostu tasarımlarıyla da saygı topluyor.

Kullanım Çeşitliliği

Çamaşır makinesinin kısa ve uzun programlı yıkama seçeneklerinin yanı sıra farklı giysi türleri için sunduğu programlar sayesinde günün her saatinde yıkama yapılabiliyor. Beyazlar ve renkliler için ayrı ayrı hijyenik temizleme avantajından yararlanılabiliyor.

 

 

GENEL ÖZELLİKLER :  
   
Görünen Ad FINLUX FXW 5801 Otomatik Çamaşır Makinesi
Kapasite (kg) 5 Kg
Sıkma Hızı (d/d) 800 devir
Enerji Performansı A+
Kapak Çapı 44 cm
Su Girişi Tek
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 58 - 76 (wash - spin)
   
YIKAMA PROGRAM VE FONKSİYONLARI :  
Program Sayısı 15 Program
Ön Yıkama Programı Var
Hızlı Yıkama Programı 30 Dakika Hızlı Yıkama
Kolay Ütüleme Fonksiyonu Var
Sıkma İptal Var
   
BOYUTLAR :  
Yükseklik (cm) 84.5
Genişlik (cm) 59.7
Derinlik (cm) 49.7
   
GÜVENLİK VE PERFORMANS :  
Su Taşma Emniyet Sistemi Var
Su Kesik Emniyet Sistemi Var
Dengesiz Yük Kontrolü Var
Kapı Emniyet Sistemi Var
Çocuk Kilidi Var
Yıllık Elektrik Tüketimi (kWh) (220 yıkama) 9240
Yıllık Su Tüketimi (lt) (220 yıkama) 167
   
GARANTİ:  
Genel Garanti 3 Yıl