Fitbit Alta HR Special Edition Black Gunmetal Akıllı Bileklik Small FB408GMBKS-EU

FB408GMBKS-EU /
816137024259
1.399,00 TL 1.721,62 TL
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT



 Karşılaştır

Fitbit Alta HR Special Edition Black Gunmetal Akıllı Bileklik Small 

Fitbit Alta Fitness Tracker Fitness Takipcisi Özellikleri

 

Modelleri, gününüzün her anını takip eder. Fiziksel aktivite, yemek, uyku ve egzersiz sırasında sizi izler ve değerlerinizi kaydeder. Fitbit Alta Fitness Tracker Fitness Takipcisi-Siyah özellikleri sayesinde sağlığınızı korumanıza ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur:

- Smart Trace özelliği sayesinde önceden seçtiğiniz günlük aktivitelerinizi otomatik olarak tanır ve bunları Fitbit uygulamasının egzersiz bölümünde kaydeder. Adım sayınızı, kat ettiğiniz mesafeyi, yakılan kalorileri, hareket halinde olduğunuz aktif dakikaları, saatlik aktif ve hareketsiz olduğunuz zamanı izleyebilirsiniz. Haftalık hareket verilerini dakika dakika detaylı olarak kaydeder. Son 30 günlük verileri hafızasında saklar. Böylece aylık gelişimi takip edebilirsiniz.

- Fitbit Alta bilekliğinizin hareket dostu hatırlatıcıları, egzersiz hedeflerinize ulaşmanız için sizi teşvik eder ve daha fazla adım atmanızı sağlar. Harekete geçirici hatırlatmalar yaparak gün içinde hareketsiz kaldığınız süreyi kısaltmayı hedefler. Küçük değişimlerin büyük etkiler yarattığını görmenizi sağlar ve motivasyonunuzu artırır.

- Uyuduğunuz süreyi otomatik olarak algılayan ve uykunuzu takip eden Fitbit Alta Fitness Tracker Fitness Takipçisi, sizi sessiz bir alarmla huzur içinde uyandırır. Uyku sürenizi, uykunuzun huzursuz bir uyku mu yoksa kesintisiz dinlendirici bir uyku mu olduğunu inceleyerek uyku kalitenizi görebilirsiniz. Uyku kalitenizi artırmak amacıyla yeni uyku hedefleri oluşturabilir ve akıllı hatırlatıcılarla uyku saatiniz geldiğinde bildirim alabilirsiniz.

- Bilekliğinizin görünümünü metal, deri ve farklı malzemelerden aksesuarla değiştirip her gün farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Zarif çizgilerden oluşan siyah Fitbit Alta Fitness Tracker bilekliğin tasarımı, günlük görünümleriniz ile uyumunu kolaylaştırır. Fitbit Alta bilekliğinin kordonu, birçok spor saatinde kullanılana benzer esnek, dayanıklı elastomer malzemeden yapılmıştır.

Siyah Fitbit Alta Fitness Tracker Fitness Takipcisi fiyatları, seçtiğiniz bilekliğin görünümüne ve modellerine göre değişiklik gösterir. paslanmaz çelik malzemenin kullanıldığı siyah Fitbit Alta Fitness Tracker Fitness Takipçi modellerinden birini seçebilir, farklı renklerde bantlarla değişik kombinler yaratabilirsiniz. Fitbit Alta Fitness Tracker Fitness Takipçi cihazı ve çerçevesi, cerrahide kullanılan malzeme kalitesinde paslanmaz çelikten üretilir. 

Teknik Özellikler ve Bakım

Fitbit Alta Fitness Tracker bilekliği, şarj edilebilir Lityum polimer pile sahiptir. Şarj süresi, 1 ila 2 saat arasında değişir. Bilekliğinin pil ömrü 5 güne kadar dayanır. Böylece gece ve gündüz şarj olmaksızın tüm aktivite programınızı izleyebilirsiniz. Pil ömrü ve şarj döngüleri; kullanım ayarlarınıza ve diğer çevresel koşullara göre değişiklik gösterir. Günlük aktivitenizi kesintisiz takip ettiğinizden emin olmak için Fitbit Alta Fitness Tracker Fitness Takipçisi’ni birkaç günde bir şarj etmeniz gerekir.

OLED dokunmatik ekranı, çeşitli gösterim tasarımlarıyla istatistikleri, günün saatini ve akıllı telefon bildirimlerini kolayca okumayı sağlar. Akıllı telefonunuzdan ekranda görünen çağrı, metin ve takvim uyarılarını takip edebilirsiniz.

Bluetooth LE kablosuz teknolojisini kullanan Fitbit Alta bileklik, bilgilerinizi ve akıllı telefon bildirimlerini 14’den fazla mobil aygıta otomatik olarak gönderir. Bilgisayarlara ve 200'den fazla lider iOS, Android ve Windows cihazına senkronize olarak,   istatistiklerinizi gönderebilir. Senkranizasyon mesafesi en fazla 34 metredir.

Fitbit Alta Tracker Fitness Takipçisi, senkronize olmak için Bluetooth LE ve İnternet bağlantısına ihtiyaç duyar. Bluetooth LE olmayan Windows 10 bilgisayarların senkronize edilmesi için bir kablosuz senkronizasyon aygıtına ihtiyacı olacaktır. Kutu içeriğinde bulunan bu küçük aygıtı, bilgisayarınızın USB çıkışına takarak tüm verilerinizi bilgisayarınızdan da takip edebilirsiniz. Fitbit Alta Fitness Tracker Fitness Takipçisi, Mac OS X 10.6 ve üstü, iPhone 4S ve üstü, Android 4.4 ve üstü, ayrıca Windows 10 kullanan cihazlarla uyumlu olarak senkronize edilir. Kutu içeriğinde Fitbit Alta takip cihazı, Fitbit Alta klasik bileklik, şarj kablosu ve kablosuz senkronizasyon program cihazı bulunur. 3 eksenli ivmeölçere ve titreşim motoruna sahiptir. 

Fitbit Alta Tracker fitness takip bilekliğinin ıslanması ya da terlemeniz durumunda, bilekliği tekrar kullanmadan önce bileğinizden çıkarmanız ve tamamen kurulamanız gerekir. Bilekliğinizin kuru ve temiz tutulması cilt sağlığınız bakımından önemlidir.

Fitbit takip bileklikleri, tüm gün ve gece boyunca verilerinizi takip etmek üzere tasarlanmıştır. Takibinizin kesintiye uğramaması için cihazınızın kullanımı ve bakımı konusunda birkaç basit uyarıyı takip etmeniz önemlidir. Fitbit Alta Fitness Tracker fitness takipçisinin temizliği ve cildinizin sağlığı için, uzman dermatologlar aşağıdaki tavsiyelerde bulunur:


Bileklik kordonunun altında toplanan losyon ve yağların (güneş kremi, böcek kovucu ve nemlendiriciler gibi) birikmesini önlemek için sabun içermeyen bir temizleyici kullanarak iyice durulamanız ve kurulamanız gerekir. Fitbit takip bilekliğinizdeki sert lekeleri ya da birikimleri temizlemek için, ıslak, yumuşak kıllı bir diş fırçası ile fırçalayabilirsiniz. Açık renkli elastomer bileklik kordonları için, renk transferi meydana gelebileceğinden, koyu renkli kıyafetlerle doğrudan teması en aza indirmeniz gereklidir.

Bilekliği ve bileğinizi özellikle de egzersiz yaptıktan veya gün içinde terledikten sonra temizlemeniz gerekir. Bilekliğinizi su ile durulayabilirsiniz. El sabunu, vücut sabunu, bulaşık deterjanı, el dezenfektanları, temizlik mendilleri veya ev temizleyicileri kullanmamanız gerekir. Bu ürünler bilekliğin altında toplanabilir ve cildinizi tahriş edebilir. Bilekliği tekrar takmadan önce her zaman iyice kuruladığınızdan emin olmanız gerekir.

Fitbit Hakkında

2007 yılında Amerika’da kurulan Fitbit markası, bugün dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca müşterisine farklı bir sağlık deneyimi sunar. Giyilebilir teknolojiler konusunda ürünler geliştiren marka, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına uygun ürünler sunar. Spor yapmanın ve formda kalmanın eğlenerek daha kolay hale geleceği konusunda ilham veren Fitbit, sağlıklı yaşamı destekler.

Günlük hayatta sağlıklı alışkanlıklar kazanmaya yardımcı ürünler geliştiren ve sağlık konusunda tutkulu bir takım tarafından kurulan Fitbit markasının merkezi Amerika’da yer alır. “Sağlık ciddi bir iş olsa da, asık suratlı olması gerekmiyor” mottosuna sahiptir ve bu mottodan ilham alan tasarımlar sunar. Sporda hedeflere ulaşmanın eğlenerek daha kolay hale geleceği konusunda ilham veren marka, sağlıklı yaşam alışkanlıklarını destekler.

Neden Fitbit?

Sağlığınızı iyileştirme konusunda bir türlü istediğiniz hedeflere ulaşamıyorsanız, Fitbit takip bileklikleri, sizi takip eden bir yaşam koçu gibi çalışır ve ihtiyacınız olan motivasyonu sağlar. Gün içinde hatırlatmalar yapar, aktivitelerinizi kaydeder, arşivler ve değerlendirir. Böylece sağlığınız ve günlük aktiviteleriniz hakkında analiz yapmanız kolaylaşır. Fitbit takip bileklikleriyle günlük hayatta sağlığınızı etkileyen hareketlilik, egzersiz, uyku ve beslenme gibi tüm faktörleri bir arada takip edebilirsiniz.

Bilekliklerin tasarımları, tüm görünümlere uyum sağlaması hedeflenerek sade bir çizgiye sahiptir. Renk çeşitliliği ve değiştirilebilir bileklik bantları, her tarza uyum sağlamasını kolaylaştırır. Bileklikler, hafif, kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilir.

Fitbit uygulaması sayesinde, tüm mobil cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan günlük aktivitelerinizi takip edebilirsiniz. Fitbit teknolojisi, sadece bilekliklerin iç yapısında değil, sosyal ağ ve uygulamalar konusunda da sürekli gelişir. Hareket özgürlüğünüzü artıran kablosuz bağlantı özelliği, verilerinizi kolayca takip etmenizi sağlar. Üstelik sadece kendi aktivitelerinizi değil, Fitbit uygulaması üzerinden takip ettiğiniz aile ve arkadaşlarınızın aktivitelerini görerek kendi hedefleriniz için motive olabilirsiniz.  

 
 
 
 
 
 
Adımsayar Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Yok
Kalp Ritmi Ölçme Var
Kamera Yok
Sesli Görüşme Yok
Su Geçirmezlik Yok
Titreşim Yok
Uyku Takibi Var
Uyumlu Marka Universal
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24