Fitbit Ionic Smartwatch, Charcoal/Smoke Gray

FB503GYBK-EU /
816137026048
2.689,00 TL 3.538,82 TL
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT Karşılaştır

 

Hedeflerinize Ulaşmanın Gerçek Zamanlı Rehberliği

Adım Adım Rehberlik

Dinlemenizin kişisel koçluğunu doğrudan bilek üzerinde başlatın, her hareketinizde ve yönlendirdiğiniz geribildirimlere göre uyarlanan rutin durumlarda ekrandaki yönergeleri izleyin.

Kişisel Playlist

Fitbit Ionic ile, 300'den fazla şarkı saklayabilir ve oynatabilirsiniz.  Bir anlık notta ihtiyacınız olan motivasyonu elde etmek için kendi çalma listenizi oluşturun veya Pandora istasyonlarına erişin.

Gerçek Zamanlı İstatistikleri Bkz.

GLONASS ile dahili GPS, yükseklik tırmanışını, bölünme sürelerini ve rotanızın bir haritasını kaydederken ekrandaki hız, mesafeyi ve diğer önemli durumları görmenizi sağlar.

 

Taşınacak Esansiyel Özellikler

Sürekli Nabız İzleme

Kalori yanıklarını daha iyi izlemek, egzersiz sırasında yoğunluğu optimize etmek ve zaman içindeki sağlık ve zindeliğinizi ölçmek için PurePulse kalp hızı kullanın.

Egzersiz Modları ve İzleme

Gerçek zamanlı istatistiklerle belirli egzersizleri izlemek için Çalıştır, Bisiklet ve diğer çoklu spor modlarını kullanın.  SmartTrack, egzersizleri sizin için otomatik olarak kaydeder.  Seyir süresi ve yüzme, koşu ve bisiklet için yakılan kalori.

Gün boyu ayakta kalma gücü

Bir gün 24 saat sürer.  Saatin de öyle yapmalı.  4 günden fazla uzun bir pil ömrü ile Fitbit Ionic, sabah, gece ve her şey arasındaki aralıkları izler.  (kullanıma göre değişir ve diğer faktörler)

Kesintisiz Akıllı Deneyim

Aramalar ve metin uyarıları gibi önemli bildirimleri, en sevdiğiniz uygulamalara ve bir NFC yongasıyla yerleşik ödemeye tümüyle özelleştirilebilir bir saat yüzüyle sunar.

 

Fitbit Sağlık ve Fitness Uygulaması

Hedefleri belirleyin ve Bütün Gün İzlemeyle Aktif Kalın

Adımlarınızı, mesafenizi, yakılan kalorileri, etkin dakika ve kilonuzu takip edin, yiyecekleri log edin, yeni hedefler belirleyin ve Fitbit uygulamasındaki ilerlemenizi takip edin.

Rehberli Koçluk ile Daha Fazla Egzersiz yapın

Fitbit Coach'tan kişiselleştirilmiş video egzersizleriyle ya da koşular, yürüyüşler ve diğer egzersizleri kullanarak hareket edin.

Kişiselleştirilmiş Analizlerle Daha İyi Uyun

Uyku saati yazmak için bir Fitbit izci kullanarak daha iyi dinlenmeye çalışın, ayrıca yararlı bilgiler ve uyku saati hatırlatıcıları alın.

Dostlarla İlham Alın ve Sorunlar Alın

Başkaları ile bağlanın, başarı rozetleri kazanın ve Zorlu arkadaşlar ve aileler tarafından Mücadeleler ve Maceralara motive olun.