Grundig VCC 7570 A 700 Watt Toz Torbasız Süpürge

VCC 7570 /
8690842098758
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
 Karşılaştır

Grundig VCC 7570 A 700 Watt Toz Torbasız Süpürge

Hijyen, sessizlik ve pratiklik bekleyen kullanıcılara hitap eden Grundig VCC 7570 A 700 W toz torbasız süpürge, temizlik yapmanın akıllı yolunu sunuyor. Üst düzey performans gösteren model çocuklu ailelere emek, bütçe ve zaman tasarrufu sunan bir kullanım vadediyor.

Temizlikte Teknolojik Çözüm

 • Modelin %83’ü aşan “dpuc” (halıda toz toplama) değeri halılarınızdaki tozların derinlemesine temizlenmesini sağlıyor. %111 oranındaki “dpuhf” (sert zeminde toz toplama) değeri sert zeminde A sınıfı performans sunuyor. Böylece model aynı bölgenin üzerinden tekrar tekrar geçmenize gerek kalmadan kısa sürede temizlik yapmanıza yardımcı oluyor.
 • 94 cm uzunluğundaki metal hortum ve farklı uç aparatları yorulmadan tüm yüzeyleri zahmetsizce temizlemenizi sağlıyor. H12 HEPA filtre ve A sınıfı toz tutma teknolojisi alerjen ve toz partiküllerini maksimum düzeyde filtreliyor ve daha sağlıklı bir konfor alanı sunuyor.
 • Çevreye 73 dB ses veren ürün evinizin sakin ortamına uyum göstererek dilediğiniz saatte temizlik yapma özgürlüğü veriyor.
 • A enerji sınıfındaki cihaz yılda sadece 28 kWh enerji harcayarak ekolojik ve ekonomik fayda sağlıyor.
 • Soft-Start motor koruma sistemi motor parçalarının yıpranmasını önlüyor. Böylece uzun yıllar sorunsuz kullanım vadediyor.

Tasarruflu ve Güçlü Tasarım

 • Sert Zeminde Çekiş Sınıfı / Halıda Çekiş Sınıfı / Enerji Sınıfı: A / C / A
 • Motor Gücü: 700 W
 • Ses Seviyesi (dB): 73 dB
 • Süpürge Türü: Toz Torbasız
 • Toz Haznesi: Var
 • HEPA Filtre: Var

Tüm Aksesuarlarla Birlikte Gönderim

Ürünün özel kutu içeriğinde Grundig VCC 7570 A 700 W toz torbasız süpürge, halı / parke fırçası, toz fırçası, dar ağızlı uç, döşeme / koltuk aksesuarı, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi yer alıyor.

İşlevsellik ile Dayanıklılığı Buluşturan Marka

Max Grundig tarafından 1945’de Almanya’da kurulan Grundig, bugün Arçelik A.Ş. çatısı altında beyaz eşya ve ev teknolojileri ürünleri üretiyor. Geliştirdiği geniş ürün gamında işlevsellik ile dayanıklılığı buluşturan Grundig 65’i aşkın ülkedeki kullanıcılarına satış ve dağıtım hizmeti veriyor.

Tüm Yüzey Tiplerinde Rahat Temizlik

Farklı uç aparatlarıyla tüm yüzeylerde zahmetsiz ve kısa sürede temizlik yapmayı sağlayan modelin 2,7L hacmindeki toz haznesi ve yıkanabilir filtreleri pratik kullanım ayrıcalığı sunuyor. Gövdeden emiş gücü ayarı yapılabilmesi perde, halı, döşeme gibi farklı yüzeyler için ideal emiş gücünü belirlemenizi sağlıyor. 7m kablo uzunluğu bir defada geniş bir alanı temizlemenize imkan veriyor. Güçlü emiş gücüne sahip, sessiz ve dayanıklı bir süpürge arayışındaysanız Grundig VCC 7570 A 700 W toz torbasız süpürge beklentinizi tümüyle karşılamayı vadediyor.

 

 
 
 
VCC 7570 A
 
ÖZELLİKLER
 
Elektrikli Süpürge
 • Motor Gücü ( W ) : 800
 • Ses Seviyesi (dBA) : 73
 • Enerji Sınıfı : A
 • Sert Zeminde Toz Toplama Sınıfı : A
 • Halı...
more
HALIDA TOZ TOPLAMA SINIFI
Halı temizleme performansı da oldukça etkileyici olan Grundig elektrik süpürgeleri, halıların derinliklerine işlemiş tozları kolay...
more
SERT ZEMİNDE TOZ TOPLAMA SINIFI
Grundig elektrikli süpürgeler, gelişmiş toz toplama performanslarıyla sert zeminlerde üstün bir verim sağlıyor. Grundig elektrikli...
more
SOFT-START MOTOR KORUMA TEKNOLOJİSİ
Grundig elektrikli süpürgelerde bulunan ve en iyi elektrikli süpürge özelliklerinden biri olan Soft-Start Motor Koruma Sistemi, mo...
more
94 CM UZUN METAL BORU
Grundig elektrikli süpürgeler, 94 cm Uzun Metal Hortumları ile evinizde ulaşılmadık köşe, temizlenmemiş kenar bırakmıyor. Temizlik...
more
TEKNİK ÖZELLİKLER
Genel_en
Kablo Uzunluğu (m) 7 cm
Uzatma Borusu 94 cm uzun metal boru
Kontrol Sistemi Gövdeden Emiş Gücü Ayarı
Motor Gücü ( W ) 800
Ses Seviyesi (dBA) 73
Hepa Filtre Sınıfı H12
Halıda Toz Toplama Sınıfı C
Toz Tutma Sınıfı A
Enerji Sınıfı A
Sert Zeminde Toz Toplama Sınıfı A
Toz Kapasitesi (L) 2.7 L
Soft-Start Motor Koruma Teknolojisi Var
Genel Özellikler
Parke / Halı fırçası Var
Dar Ağızlı Uç Var
Döşeme / Koltuk Aksesuarı Var
Toz Fırçası Var
Aksesuarlar
Ambalajsız Ağırlık (kg) 8.0 kg
Ambalajsız Derinlik (cm) 32.0 cm
Ambalajsız genişlik (cm)(x) 30.0 cm
Ambalajsız Yükseklik (cm)(y) 43.0 cm
aksesuar_en
Kablo sarıcı Standart kablo sarıcı
Park Etme Özelliği Yatay
Aksesuar Yeri Gövde üzerinde takılı