x
dijitalpopup.jpg (84 KB)
in
Yeni
LG
Ürün Kodu : S3UW12JA3AA
 Dual Eco S3-W12JA3AA

LG Dual ECO S3-W12JA3AA A++ 12000 Btu Inverter Klima

% 8

indirimli

4.535,08 TL
4.188,77 TL
Planlanan Kargolama
:
11.05.2021 - 15.05.2021
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • LG Dual Eco S3-W12JA3AA A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima


  * Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

  Ayarlanabilir Fan ve Hava Akım Yön Ayarı gibi özelliklerle çok daha kullanışlı bir tasarıma dönüşen LG S3-W12JA3AA A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima, güçlü işletim performansını kolay kullanım seçenekleri ile taçlandırıyor. 

  Temiz Atmosfer, Verimli Enerji Tüketimi

  • Devrim niteliğinde olan Inverter teknolojisi ile geleneksel klimalardan çok daha güçlü bir performans sergileyen LG S3-W12JA3AA A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima, aynı zamanda enerji tasarrufu işletim aralığı sayesinde son derece verimli kullanım imkanı yaratıyor. 
  • Kendi kendini temizleme özelliği ile geliştirilen üstün performans cihazı, ısı eşanjörü çevresindeki tüm bakterileri uzaklaştırarak küf benzeri oluşumları engelliyor. 
  • Oda içerisinde bulunan kişi sayısına göre ortam atmosferini kontrol etme imkanı veren Aktif Enerji Kontrolü seçeneği geleneksel klimalara oranla çok daha fazla enerji tasarrufu sağlamayı başarıyor. 

  Özenle Geliştirilen Teknik Detaylar

  • Enerji Seviyesi: Soğutma A++, Isıtma: A+
  • BTU (Isıtma Kapasitesi): 11942
  • BTU (Soğutma Kapasitesi): 12000
  • Klima Teknolojisi: Inverter
  • Filtreleme: İkili Koruma Filtresi

  Mükemmel Atmosfer İçin Geliştirilen Teknik Özellikler

  Gelişmiş filtre tasarımı ile tertemiz bir atmosfer yaratmayı başaran LG S3-W12JA3AA A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima dilediğiniz sıcaklık düzeyini korumak için kompresör hızını devamlı olarak kontrol altında tutuyor. Kutu içerisinde yer alan detaylı kullanım kılavuzu ve cihaz kumandası ile birlikte satışa sunulan bu klima modeli ile her yönden gelişmiş bir tasarıma sahip olabilirsiniz. 

  Üstün Teknolojik Özellikler ile Liderleşen Marka

  Yılların deneyimi ve yenilikçi üretim stratejileri ile daima daha iyiyi tasarlamayı başaran LG, kurulduğu günden bugüne dek hızlı bir yükseliş sergilemeyi sürdürüyor. Dayanıklı ve kullanışlı tasarımları ile güven toplayan lider teknoloji markası kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen firmalardan biri oluyor. 

  Her Yönden Gelişmiş ve Güvenilir Klima Modeli

  Enerji Göstergesi, Hata Teşhis ve Koruma özelliği gibi sayısız işlev ile çok daha ayrıcalıklı bir tasarıma dönüşen LG S3-W12JA3AA A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima, kullanıcılar tarafından güvenle tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Siz de bu benzersiz teknoloji cihazı ile geleneksel klima modellerinden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. 

   

   


  Önemli Not: Soğutma kapasitesi için verilen yaklaşık m2 bilgisidir. Evin konumuna, yalıtımına ve klima modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
  BTU (Isıtma Kapasitesi) 17400
  BTU (Soğutma Kapasitesi) 12000
  Enerji Sınıfı A++
  Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
  Inverter Var
  Klima Türü Split (Duvar Tipi)
  Maksimum Etki Alanı (m2) 30
  Renk Beyaz
  Ses Seviyesi (dB) 27
  Diğer
  Garanti Süresi (Ay) 24
  Garanti Bilgisi
  :
  24
  Ürün Özellikleri
  Ücretsiz Kurulum / Montaj
  :
  Var
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.