Philips HI5910/20 Buhar Kazanlı Ütü

Philips Ütü

HI5910/20

Ürün Kodu : HI5910
%27 İndirimli
826,00 TL Satış Fiyatı:599 TL599 Taksit Seçenekleri İçin Tıklayınız


5,0 (0 Yorum)


Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo

Orijinal Ürün Orijinal Ürün
Güvenli Alışveriş Güvenli Alışveriş
Kolay Değişim Kolay Değişim
Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
İade Garantisi İade Garantisi

Philips HI5910/20 Buhar Kazanlı Ütü

Buhar kazanlı ürün çeşitleri arasında yer alan Philips HI5910/20, yoğun buhar sağlayan sistemi ve özel taban yapısı sayesinde en zorlu kırışıklıkları bile kolayca açıyor. Dakikada 100 grama kadar buhar çıkışı sağlaması, zor ütülenen kumaşları bile kolayca pürüzsüz bir dokuya kavuşturuyor. Keten gömlek, yün takım elbise gibi ütülemesi zor kıyafetler için benzersiz bir çözüm oluyor. 

Geniş Su Tankı ve Daha Fazla Buhar

  • Philips HI5910/20 buhar kazanlı ütü, çıkarılabilir 1,1 litrelik su kazanı sayesinde ütüleme esnasında sürekli kazana su ekleme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Geniş kazan kapasitesi 2 saat boyunca su ekleme ihtiyacı duymadan aralıksız ütü yapmanızı sağlıyor. 
  • Smart Calc Clean sistemine sahip olan ürün, rahatlıkla musluk suyuyla bile kullanılabiliyor. Cihazı kirecin verdiği zararlara karşı koruyan sistem, kireci özel bir hazne içinde biriktiriyor. Hazne tamamen dolduğunda ışık ve ses yardımıyla kullanıcılara hatırlatmalarda bulunuyor. Su kazanında yer alan geniş doldurma deliği, musluğun altında rahatlıkla doluyor.
  • 100 g/dk'ya kadar sürekli buhar çıkışı sunan sistem, ütüleme işlemi için harcanan süreyi en aza indiriyor. Philips tarafından geliştirilen buhar jeneratörü kırışıklıkları kısa bir sürede açmakla kalmıyor, kusursuz bir sonuç elde etmenizi garantiliyor.
  • EasyGlide seramik tabana sahip olan model, ütülenebilir tüm kumaşlar için mükemmel bir sonuç elde etmenizi kolaylaştırıyor. Kumaşa yapışmayan ve çizilmelere karşı son derece dirençli olan taban, kumaşlara zarar vermiyor. 

Ütüyü Keyifli Hale Getiren Teknik Özellikler

Taban: Seramik EasyGlide

Gücü: 2400 watt

Sürekli Buhar: 100 g/dk

Maksimum Buhar Basıncı: 4 bar

Su Doldurma Kapasitesi: 1100 ml

2 dakika gibi kısa bir sürede ısınan Philips buhar kazanlı ütü, sahip olduğu akıllı kireç temizleme sistemi sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Üstelik kumaşın üstünde oluşabilen kireç lekelerine engel oluyor. 

Kullanım Konforunu Ön Plana Alan Kutu İçeriği

Lacivert renge sahip Philips HI5910/20 ütü modeli, çıkarılabilir 1100 ml su haznesinin yanı sıra akıllı özelliklere sahip kireç temizleme kabıyla birlikte teslim ediliyor. Nasıl kullanılacağını ayrıntılı anlatan kullanım kılavuzu ve garanti belgesi kutu içeriğinde yer alıyor.

Işıklandırma Teknolojilerinde Konfor Sunan Ürünlere

1891 yılında Hollanda'da kurulan Philips, kurulduğu ilk yıllarda aydınlatma teknolojileri üstüne yaptığı çalışmalarda adından söz ettiriyordu. Günümüzde sağlık hizmetleri alanında teknolojiler geliştiren marka, aydınlatma ve tüketici elektroniği konusunda yenilikçi fikirleriyle öne çıkıyor. 

Pratik Kullanım Sunan Detaylar

Philips HI5910/20 modelinin muhakkak akıllı kireç temizleme kabıyla beraber kullanılması öneriliyor. Sıcaklık ayar düğmesi, ütüleyeceğiniz kumaşın özelliklerine göre gereken ayarları kolayca yapmanıza izin veriyor. Kolayca çıkarılabilen su tankı ise ütüleme esnasında boşalsa bile saniyeler içinde doldurulabiliyor. 

 

Buhar Basıncı (bar) 4
Damlama Önleme Yok
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Kablo Uzunluğu 1,8 m
Kireç Önleme Yok
Otomatik Kapanma Yok
Su Tankı Kapasitesi (L) 1.1
Sürekli Buhar gr/dk 100
Taban Seramik
Ürün Rengi Lacivert
Watt 2400
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24