Profilo BD3086W3AN A++ 682 lt No-Frost Buzdolabı

BD3086W3AN /
4.899,00 TL 5.499,00 TL
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT Karşılaştır

Profilo BD3086W3AN A++ 682 lt No-Frost Buzdolabı


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Geniş hacmi ile öne çıkan Profilo BD3086W3AN A++ 682 lt No-Frost buzdolabı, büyük aileler için benzersiz bir seçim oluyor. Özel fonksiyon ayarlarına sahip dijital LCD ekranı, pratik kullanım sunan tasarımı ve yiyecekleri uzun süre taze tutmaya yardımcı teknolojileri, dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor. 

Uzun Süren Tazelik İçin Özel Bölmelerle Desteklenen Tasarım

  • ExtraFresh Comfort tazelik sistemi kullanılan buzdolabı, meyve ve sebzelerin tazeliğini daha uzun süre koruyabilmeleri için ayarlanabilir nem oranına sahip özel bir bölme ile destekleniyor. 

  • Multi Flow fan sistemi, soğutucu bölümünün her yerinin eşit oranda soğuk kalmasına yardım ediyor. 

  • Genel soğutucu bölümünden daha soğuk olan özel bölme, kahvaltılığın yanı sıra et ve balık gibi hassas yiyeceklerin tazeliğini daha uzun süre koruyor. 

  • LED spot ile desteklenen LED aydınlatma, klasik aydınlatma kullanılan buzdolabı çeşitlerine nazaran daha aydınlık bir iç ortam sunuyor. 

  • Hızlı Soğutma ve Hızlı Dondurma tuşu bulunan ürün, acil soğutma ve dondurma ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap veriyor. 

  • DeFrost özellikli dondurucu kısmı, ihtiyaç duyduğunda otomatik olarak buzları çözüyor, buzlanma gibi problemlerle karşı karşıya kalmanıza engel oluyor. 

Büyük İç Hacim Konforu Sunan Teknik Özellikler

Ürün Tipi: Çift Kapılı

Enerji Sınıfı: A++

Brüt Hacim: 682 lt

Dondurucu Kısmı Hacmi: 140 lt

Ses Seviyesi: 42 dB

Yıllık Enerji Tüketimi: 378 kWh

Ürün Boyutları (YxGxH): 186 x 86 x 84 cm

No-Frost özelliğine sahip Profilo BD3086W3AN kombi buzdolabı, günlük kullanımda daha sık kullanılan soğutucu bölümü raflarına daha kolay erişim sağlamak adına dondurucu kısmı altta konumlandırılmış tasarımı ile dikkat çekiyor. Kapı kısmında ikisi kapaklı yedi rafı bulunan ürün, soğutucu bölmesinde üçü ayarlanabilir dört adet emniyetli rafa yer veriyor. Meyve ve sebzelerin yanı sıra balık, tavuk ve peynir gibi ürünlerin özellikleri düşünülerek tasarlanmış iki adet özel bölmesi bulunan model, üç adet yumurtalık ve şişeler için ayrı bölmeleri ile büyük ailelerin tüm ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap veriyor. 20 kg / 24 saat dondurma kapasitesine sahip olan cihaz, optik ve akustik uyarı sistemi sayesinde herhangi bir şekilde kapağı açık kaldığında ya da arızalandığında ev sakinlerini uyarıyor. Bir adet büyük, iki adet şeffaf rafı olan derin dondurucu bölmesi, herhangi bir elektrik kesintisi olduğu zaman kapağı açılmadığı takdirde 30 saat boyunca içindekileri çözmeden bekletiyor. Dondurucu takvimi, tavuk ve balık gibi dondurulduğu zaman önemli olan yiyeceklerin takibini yapmayı kolaylaştırıyor. Değiştirilebilir kapı menteşesi, mutfağın konumuna göre kapının açıldığı yönü seçebilme şansı veriyor. Yüksekliği ayarlanabilir ön ayakların yanı sıra tekerleklerle desteklenen arka ayaklar, ürünü konumlandırmayı ve mutfak içinde taşımayı kolaylaştırıyor. Çocuk kilidi bulunan model, yarım dolu olduğunda kullanılabilecek Ekonomi Modu ve evde kimsenin olmadığı durumlarda düşük enerji tüketimi sağlayan Tatil Modu gibi özellikleri sayesinde kullanım keyfini artırıyor. 

Geniş Dağıtım Ağına Sahip Profilo

Profilo, Türkiye'nin ilk profil doğrama işi yapan firması olarak 1954 yılında kuruldu. Zamanla dayanıklı tüketim malları üretimine yönelen şirket, 1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. bünyesine katılarak yurt dışına açıldı. Savunma sanayisinden elektrikli küçük ev aletlerine kadar farklı alanlarda varlık gösteren firma, kaliteli ve verimli çalışan dayanıklı ev aletleri ile adından söz ettiriyor. Türkiye'nin tamamına yayılmış 1200 satış noktası bulunan Profilo, ürünün ilk montajından itibaren verdiği satış sonrası destek sayesinde her geçen gün sadık müşteri kitlesini artırıyor. Yaptığı teknoloji yatırımları sayesinde, en yeni teknolojileri tüketicileri ile buluşturuyor. 


"ENERJİ TÜKETİMİ VE PERFORMANS
Enerji verimlilik sınıfı: A++
Elektrik tüketimi: 378 kWh/yıl
Toplam brüt hacim: 682 l
42 dB(A) re 1 pW
TASARIM
Beyaz kapılar
Dikey kapı kolu
KONFOR VE GÜVENLİK
No-Frost - Manuel buz çözdürmeye son
üzerinden okunabilir, elektronik ısı ayarı
Süper soğutma özeliği
özelliği
Optik ve akustik uyarı sistemi
Tatil Modu
Yarım yük için ekonomi tuşu
Çocuk kilidi
SOĞUTUCU BÖLÜMÜ
Soğutucu bölmesi net hacim: 479 l
Multi Flow fan sistemi
3 adet yüksekliği ayarlanabilir, 4 adet emniyetli cam raf
2'si kapaklı, 7 kapı rafı
Çıkarılabilir kahvaltı kutusu ve çekmece
TAZELİK SİSTEMLERİ
ExtraFresh Comfort: özel sürgü sistemi sayesinde meyve ve sebzeler iki kata kadar daha uzun süre taze kalır
DERİN DONDURUCU BÖLÜMÜ
Dondurucu bölmesi net hacim: 140 l
Dondurma kapasitesi (kg/24 saat): 20 kg
Elektrik kesintisinde saklama: 30 saat
1 adedi büyük olmak üzere, 2 adet şeffaf derin dondurucu çekmecesi
Dondurucu takvimi
ÖLÇÜLER
Boyutlar (YxGxD): 186 x 86 x 84 cm
TEKNİK BİLGİLER
Kapı menteşesi sağda, Değiştirilebilir
Yüksekliği ayarlanabilir ön ayaklar, tekerlekli arka ayaklar
İklim sınıfı: SN-T
Bağlantı: 100 W
220 - 240 V
AKSESUARLAR
3 x Yumurtalık
Toplam brüt hacim 682 l
Soğutucu brüt hacim: 496 l
Dondurucu brüt hacim: 186 l"


 
 
 
 
 
 
Aydınlatma Var
Buz Matik Yok
Derinlik (cm) 84
Dondurma Kapasitesi Kg / 24 Saat 20
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 140
Dondurucu Özelliği No Frost
Enerji Sınıfı A++
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 86
Hacim (L) 619
Hızlı Dondurma Var
Hızlı Soğutma Var
Kapı Açık Uyarısı Var
Kontrol Paneli Dijital
Kullanım Şekli Solo
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 42
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) 479
Su & Buz Pınarı Yok
Üretici Profilo
Ürün Tipi Kombi Tipi
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 378
Yükseklik (cm) 186
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok