x
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Ürün Özellikleri
  Marka QUEEN
  Model F20 Digital Pro Animal
  Renk Beyaz
  Boyut
  Yükseklik -
  Genişlik -
  Derinlik -
  Genel Özellikler
  Güç 180 Watt
  Volt 25,9 Volt
  Motor Hızı 80000 rpm
  Batarya Kapasitesi 2200 mAh
  Güç Ayarı İki Kademeli
  LED'li Turbo Zemin Aparatı Var
  Duvar Ünitesi Var
  Yıkanabilir HEPA Filtre Var
  Motor Çeşidi Fırçasız Motor
  Sarj Süresi 4-5 Saat
  Çalışma Süresi 15-30 Dakika
  Diğer
  Garanti 24 Ay
  Menşei -

  f20aciklama.jpg (516 KB)

  QUEEN F20 -Kablosuz Şarjlı süpürge özellikler

  QUEEN ailesi olarak Güncel ve en yeni Teknoloji ve tasarımları özenle takip ediyor ve ürettiğimiz ürünlerde kullanıyoruz. Yenilikçi tasarımlarımızla Kalite ’den asla ödün vermeden Tüm ürünlerimizi en iyi ve en yeni teknolojiler ile donatarak ve tüm kontrollerini eksiksiz yaparak, satışa sunuyoruz. Farklı dizaynlar desenler, yenilikçi tasarımlar için sürekli çalışıyoruz ve ürün gamımızı özenle seçiyoruz. Yeni Türk mutfağı konsepti ile fark yaratmak istiyoruz. Klasik sıradan ve alışılagelmişin dışında konforlu ve rahat kullanım için ürünlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

  Queen Kalite ve servis anlayışı;

  Ürünlerimize güveniyoruz ve 3 farklı şeklide servis hizmeti veriyoruz. Tüm ürünlerimiz 2’yıl Garantilidir.

  1-İsterseniz Türkiye çapındaki yaygın servis ağımız ile bölgenizdeki en yakın servislerimizden hizmet alabilirsiniz.

  2-İsterseniz Bölgenizde bulunan Satın aldığınız marketler, alışveriş mağazaları ve bayilerimize giderek ürün değişiminiz konusunda destek alabilirsiniz.

  3-Evden eve Kapıdan kapıya servis hizmetimizden ücretsiz faydalanarak arızalı ürünlerinizi merkez servisimize gönderip gerekli hizmeti alabilirsiniz. Bunun için 0850-4413454 çağrı merkezimizi arayabilir veya info@mksqueen.com adresimize mail atarak destek alabilirsiniz.

  Değerli müşterilerimiz QUEEN Elektrikli ev aletlerini Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

  Hangi tip kablosuz elektrikli süpürge daha temiz?

  Son yıllarda kablosuz elektrik süpürgeleri, geleneksel elektrik süpürgelerinin yerini aldı ve pek çok ailenin en yeni temel temizlik gücü oldu.

  Kablolu elektrik süpürgelerine kıyasla, kablosuz olan süpürgeler öncelikle gövde tasarımı olarak dikey bir tasarım benimsemekte. Bu durum ise geleneksel yatay elektrik süpürgelerinin dezavantajlarının önüne geçmekte, örneğin ağır ve zahmetli olmalarının. Yerler eğilmeden de temiz olabilmekte.

  Kablosuz tasarım süpürgeler; düzenli olarak elektrik prizi aramanın ve birbirine dolaşan kabloların önüne geçmekte, böylece gittiğiniz her yerde pratik ve hızlı temizlik gücü elde edebilmektesiniz.

  Fakat buna rağmen kullanıcılar bir konuda endişe duymakta, kablosuz elektrik süpürgeleri yeterince temizleme gücü sağlıyor mu? Tatmin edici bir oranda temizliğe ulaşabilir misiniz? Temiz mi? Bu sebeple bugün bu konuyu ele alacağız.

  “Clean and Clean” Kablosuz Elektrik Süpürgesi Özellikleri I: Motor ve Güç incelemesi

  Güç sistemi bir elektrikli süpürge için temel temizlik ölçüsüdür. Şu anda, kablosuz elektrik süpürgesi pazarında bulunan gelişmiş güç sistemleri genellikle fırçasız motorlar kullanmaktadır. Fırçasız motorlar yüksek güç, uzun ömür, düşük kayıp ve düşük ses avantajlarına sahiptir. Aynı zamanda, makinenin derecelendirilmiş gücü yükseldikçe, daha yüksek güç ve daha yüksek emiş gücü elde edilir. Örnek olarak QUEEN F20 kablosuz elektrik süpürgelerini ele alalım, bu süpürge şu an son teknoloji enerji sistemli kablosuz elektrik süpürgelerinin önde gidenidir. F20 MAX’in gücü en fazla 400W’dır. Güçlü bir fırçasız motor ile birlikte 25.000 Pa’ya kadar emiş gücü sağlayabilir, kablolu elektrik süpürgeleri ile karşılaştırılabilir ve yeterli temizlik sağlayamacağı korkusunu süpürüp geçebilir.

  “Clean and Clean” Kablosuz Elektrik Süpürgesi Özellikleri II: Filtreleme Sistemi incelemesi

  Filtreleme, temizlik etkisini garantilemenin en önemli anahtarıdır. Filtreleme sistemi iyi değilse, toplanan tozlar tekrar havaya boşaltılır ve bu da hiç iş yapmamış olmakla aynıdır. QUEEN F20 emişi çok aşamalı siklon filtreden geçer. Büyük siklon atılır, paslanmaz çelik filtre H10 seviyesinde yüksek yoğunluklu stereo filtre ile birleştirilir. Böylece en ufak bir toz parçası bile filtreleme sisteminden kaçamaz.

  “Clean and Clean” Kablosuz Elektrik Süpürgesi Özellikleri III: Süreklilik İncelemesi

  Aynı zamanda, QUEEN F20 kablosuz elektrik süpürgesi elde yıkanabilir yumuşak kauçuk filtre barındırır. Bu filtre sürtünmeye ve elde yıkamaya uzun süre dayanıklıdır, bu da geleneksel filtrelerdeki su kirliliğini de önler. Bu durum filtre bölümünün temizlik döngüsünü tamamen uzatır, tükenen malzemeler olmadan ve daha fazla enerji korunumu yaparak.

  Düşünün ki ailem için büyük bir temizlik yapmak istiyorum, fakat bunun yarısı boşa gidiyor. Sizce de sinir bozucu değil mi? Bu yüzden QUEEN F20 kablosuz elektrik süpürgeleri, yolculuğu boyunca pek çok inovasyon yaptı. Yeni yüksek kapasiteli lityum-ion batarya sistemi, uzun süre boyunca yeterli enerji sağlamakta. Pro serisinde 60 dakikaya kadar kesintisiz çalışabilmekte ve aynı anda çok daha fazla toz ve kir aynı anda temizlenebilmekte.

  QUEEN F20 sadece dayanıklılık konusunda değil, az bulunan yüksek akımlı şarj ünitesi tasarımı ile de piyasaya kıyasla mükemmel. 2-3 saat işinde tamamen şarj olabilir. Klasik 4-5 saat süren şarj etme sürelerini düşünürsek, temizlik yapmak için beklememiz gereken süreyi ciddi miktarda azaltıyor ve temizlik işlemi bölünmüyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.