Rowenta Extreme Power 4A Animal RO6993 OA 750W Toz Torbasız Süpürge

RO6993 /
3221614000690
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
 Karşılaştır

Rowenta Extreme Power 4A Animal RO6993 OA 750W Toz Torbasız SüpürgeGüvenilir bir Alman markası olan Rowenta’nın, tekli siklon teknolojisini kullandığı Extreme Power 4A Animal RO6993 OA 750W toz torbasız süpürge, düşük enerji sarfiyatı ile yüksek çekiş gücü sağlayan bir ürün olmasıyla, temizlik için kısa sürede mükemmel sonuç bekleyen pratik ev hanımlarının gözdesi oluyor. Kusursuz performansı ve şık kompakt tasarımıyla, evlerde, ofislerde oldukça hızlı ve derinlemesine bir temizlik deneyimi yaşatan bu elektrikli süpürge, her zemin tipinde yüksek verimlilik gösterme özelliğiyle de evcil hayvan tüyleriyle başa çıkamayan ya da alerji problemi yaşayan kişileri rahatlatacak, bütçeye uygun bir çözüm sunuyor.

Az Enerji Yüksek Verim

 • Rowenta, Extreme Power 4A Animal RO6993 OA, 750W gücünde olup, 2100W çekiş gücündeki elektrikli süpürgelere eş değer bir verim gösteriyor. 4AAAA performans kapasiteli ürün, halı üzerinde A sınıfı toz toplama yaparak, %50 daha az enerji sarfiyatıyla, bütçenize ve çevreye dost bir özellik gösteriyor.
 • Ürün tüm zemin tiplerinde A sınıfı temizlik performansı sunarken, tekli siklon filtre ve HEPA filtresiyle %99.98 toz filtreleme sağlıyor. Bu sayede siz ve aileniz için anti-alerjik bir ortam oluşturuyor.
 • Ürünün toz torbasız kullanılması, bütçenize katkı sağlarken, XL boyutlu, sınıfının en geniş toz haznesine sahip olmasıyla, boşaltım yapılmadan uzun süre kullanım olanağı sunuyor. Kolay temizlenebilen büyük toz haznesi, pratik kullanıcılara hızlı ve ekonomik bir çözüm ortağı oluyor.
 • Çalışma esnasında çevreye az ses veren bu cihaz, ortamdaki gürültü kirliliğini en aza indiriyor.
 • Ürünün, geniş çalışma alanı, sürekli priz değiştirmeden, hızlıca temizliğinizi sonlandırmanıza imkân tanıyor. Bu sayede temizlik güç bir iş olmaktan çıkıyor.
 • Fuşya rengi ve özel tasarımıyla bu ürün, evinizde veya ofisinizde dekorasyona eşlik eden şıklığıyla, oldukça estetik bir görüntü sergiliyor.

Sessiz Performans ile Eşsiz Sonuç

 • Enerji Sınıfı: 4AAAA
 • Motor Gücü: 750 Watt
 • Toz Haznesi Hacim: 2.75 lt.
 • Ses Seviyesi: 75 db.
 • Garanti süresi: 24 ay

Rowenta Extreme Power 4A Animal RO6993 OA 750W toz torbasız süpürge, 8,8 m çapındaki geniş bir alanda kullanılabilmesi ve %99.98 oranında toz filtreleme özelliğiyle, pratik ve derinlemesine temizlik yapmak bakımından öne çıkıyor.

Garanti Belgesi ve Kullanım Kılavuzu Eki Yanında

 • Ürün, kutusunda, paketlenme koşullarına uygun olarak adresinize gönderiliyor. Kutu içeriğinde, ürüne ilişkin aparatların tamamının bulunmasının yanı sıra garanti belgesi de yer alıyor.
 • Ürün, Rowenta, Tefal ve Krups markalarının grup şirketi olan Group SEB firmasının vermiş olduğu garanti belgesi ile fatura tarihinden itibaren 2 yıl geçerli olan garanti kapsamına alınarak, tüketici olarak haklarınızı güvence altına alıyor.
 • Ürünün kullanımı ile ilgili bilgileri içeren kılavuz eki de beraberinde gönderilerek, ihtiyacınız olan her şey tamamlanmış şekilde adresinize gönderiliyor, zamandan ve ekonomiden tasarruf yapmanız sağlanıyor.

Rowenta: Teknolojiden Gelen Konfor

Rowenta, Robert Weintraud tarafından 1884’de Almanya’da kurulan Groupe SEB bünyesinde faaliyete geçerek, elektrikli cihaz pazarına ilk adımını atıyor. Kurucusunun ismindeki harflerden esinlenilerek yaratılmış olan bu dev marka, Avrupa ve Asya kıtasındaki pek çok ülkeye hizmet veriyor. Türkiye pazarında da başarısını kanıtlayan Rowenta, yıllar içinde kalitedeki çizgisini korumasının yanında, dayanıklı ve düşük elektrik tüketimiyle maksimum verim sunan ürünleriyle, gün geçtikçe daha çok sevilen bir marka oluyor.

Bir dünya markası olan Rowenta, size daha konforlu bir yaşam sunma misyonuyla, gelişen teknolojinin takipçisi olup, üretimlerinde kullanmaya hızını kesmeden devam ediyor.

Pratik ve Rahat Kullanım

Rowenta Extreme Power 4A Animal RO6993 OA 750W toz torbasız süpürge, elinize ulaştığında, ürün kutusunda gelen kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz.

Kılavuz sayesinde, cihaza ilişkin teknik detaylara ve kullanım önerilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede, hatalı kullanma sonucu garanti kapsamı dışında değerlendirilecek sorunların önüne geçebilirsiniz.

Ürünün 2.75 lt. hacmindeki toz haznesi, birkaç kullanım sonrasında dolacağından, ihtiyaç duydukça hazneyi yerinden çıkararak, boşatabilirsiniz. Haznenin dolduğunu, çekiş gücündeki kısmi düşüşten de anlayabilirsiniz.

Tüm zeminler için benzersiz çekim performansına sahip, enerji ve bütçe dostu olan rahat kullanılabilir bir elektrikli süpürge satın almayı düşünüyorsanız, bu ürünün özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
Dikey Yok
Eco Özelliği Var
Emiş Gücü Ayarı Yok
Hepa Filtre Var
Motor Gücü (watt) 750
Ses Seviyesi (dB) 75
Su Haznesi Yok
Toz Hacmi (L) 2.75
Toz Haznesi Var
Toz Torbası Yok
Turbo Başlık Yok
Ürün Rengi Siyah