Samsung AR7500 AR18MSSDCWK/SK A++ 18000 BTU Inverter Klima

AR18MSSDCWK /
8806088675954
4.279,00 TL 4.699,00 TL
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT



 Karşılaştır

Samsung AR7500 AR18MSSDCWK/SK A++ 18000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Samsung AR7500 AR18MSSDCWK/SK A++ 18000 BTU Duvar Tipi Klima, olumsuz iklim koşullarında evinizde ve iş yerinizde ferah ortamlar oluşturur. Bunaltıcı yaz sıcaklarına ve dondurucu kış soğuklarına karşı aradığınız serinliği kısa sürede sağlar. Yaşadığınız ortamlara ferahlık ve konfor katar.

Sezon Farklarını Dışarıda Bırakın 

  • A++ enerji standartları eviniz ve ofisinizde sizin için konforlu ortamlar oluşturur. Üstelik daha ekonomik koşullarıyla bütçenizi sarsmaz. 
  • Bunaltıcı yaz sıcaklarının ortasında serin alanlar hazırlar. 21 dB ses seviyesi ile varlığını hissettirmeden çalışır. 
  • Nem alma yeteneği ile size daha kuru bir ortam  sunarken, düzenli hava temizleme işlevi ile ferah bir ev ortamı oluşturur. 
  • Otomatik mod ile odanızın sıcaklık düzeyini daima ideal seviyelerde tutar. 
  • Hızlı soğutma ve ısıtma gücü ile aradığınız hava koşullarını, kısa sürede yüksek performans sergileyerek size sunar.

Öne Çıkan Teknik Özellikler 

  •  Isıtma Kapasitesi (BTU): 20472
  • Soğutma Kapasitesi (BTU): 18000
  • Enerji Sınıfı: A++
  • Ses Seviyesi: 21 dB 
  • Klima Türü: Split (Duvar Tipi)

Samsung inverter klima, iyi uyku özelliğiyle odanızın sıcaklık seviyesini sürekli dengede tutmayı başarır. Enerji tasarrufu sağlayan yapısı sayesinde, düşük elektrik tüketimi ile çalışmasını sürdürür. Ürün; garanti belgesi, uzaktan kumandası ve iki ünitesi ile birlikte kullanımınıza sunulur. 

İklimlendirme Sektörünün Dev Markası 

Samsung firması, 1938 yılında Güney Kore'de kurulmuştur. Genellikle ev ve ofis elektroniği alanında faaliyet gösteren firma, iklimlendirme alanında da dünya genelinde bilinen markalar arasında yer alır. Zengin ürün gamı ile tüketici taleplerine güçlü çözümler sunar.

Kolay Kullanım Avantajı 

Samsung inverter klima; iyi uyku işlevi, zamanlama özelliği ve kolay temizlenebilir filtresi ile klima kullanımını pratik hale getirir. Sezon farklarına karşı temiz hava sirkülasyonu ile konforlu bir ortama kavuşmak için Samsung inverter klimayı tercih edebilirsiniz. 

 


Önemli Not: Soğutma kapasitesi için verilen yaklaşık m2 bilgisidir. Evin konumuna, yalıtımına ve klima modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
 
 
 
 
 
 
BTU (Isıtma Kapasitesi) 20472
BTU (Soğutma Kapasitesi) 17060
BTU Aralığı 12001 - 18000
Enerji Sınıfı A++
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Inverter Var
Klima Türü Split (Duvar Tipi)
Maksimum Etki Alanı (m2) 45
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 21