Samsung AR9500 AR12MSPXBWK/SK A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

AR12MSPXBWK /
8806088786186
3.529,00 TL 3.799,00 TL
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT Karşılaştır

Samsung AR9500 AR12MSPXBWK/SK A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır. 

En son teknolojilerden faydalanılarak tasarlanan Samsung AR9500 AR12MSPXBWK/SK A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima, üst düzey performansı ile ön plana çıkıyor. Isıtma ve soğutma gereksinimini en iyi şekilde karşılamayı başaran Samsung klima; ev, ofis, okul gibi ortamlarda pratiklik sağlıyor.

Doğal Serinlik Veren Inverter Klima

  • WindFree Doğal Serinlik teknolojisine sahip olan Samsung Inverter Klima, doğrudan rüzgar hissi yaşatmadan konforlu bir serinlik sunuyor.
  • Geleneksel Inverter modellerinin harcadığı enerjiden %32 daha az enerji harcayan 8 Kutuplu Dijital Inverter, %68 oranına kadar enerji tasarrufu sağlıyor.
  • Üçgen tasarım, soğuk havayı geniş bir alana yayıyor ve 8 Kutuplu Dijital Inverter daha hızlı bir soğutma işlemine imza atıyor.
  • Akıllı Ev Uygulamasına sahip olan cihaz, Wi-Fi kontrolü sayesinde klimanın işlevleri ve çalışma şekli kolayca uzaktan kontrol edilebiliyor.
  • Klimanın dışında, üst kısmında yer alan ve kolay temizlenebilen Pratik Filtre +, havadaki tozu ve allerjenleri üstün bir performans ile filtreliyor.

Uzun Ömürlü Performans Sunan Teknik Özellikler

  • Isıtma Kapasitesi (BTU): 12000
  • Enerji Sınıfı: A++
  • Wi-Fi: Var
  • Inverter: Var
  • Klima Türü: Duvar Tipi (Split)

İşlevsel Tasarımlı Duvar Tipi Klima 

İşlevsel ve modern tasarım detaylarına sahip Samsung Doğal Serinlik Teknolojili Inverter Klima, kolay filtre temizliği ve uzun ömürlü  dış ünitesi ile pratik ve konforlu bir kullanımı mümkün hale getiriyor. Kutuda uzaktan kumanda, iç-dış ünite, kullanma kılavuzu ve garanti belgesi ile birlikte bulunan Samsung klima hakkında ayrıntılı bilgileri klimanın kullanma kılavuzundan elde edebilirsiniz.

Teknolojinin Dev İsmi Samsung

Lee Byung-Chul tarafından 1938 yılında Güney Kore merkezli olarak kurulan Samsung; en yeni teknolojiler kullanarak geliştirdiği ürünleri ile bir adım öne çıkıyor. Dünyaca ünlü şirket; klimalar, beyaz eşyalar, mobil ürünler, televizyon sistemleri ile kullanıcıların günlük hayatlarını kolay ve pratik hale getirmeyi başarıyor.

Konforlu ve Hijyenik Kullanım 

Samsung Duvar Tipi Inverter Klima, çevre dostu soğutucusu, hijyenik bir kullanım sunan filtreleme sistemi, akıllı uygulaması ve özel tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Hem ısıtma hem de soğutma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Samsung AR9500 AR12MSPXBWK/SK A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima ile konforlu bir klima deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

 


Önemli Not: Soğutma kapasitesi için verilen yaklaşık m2 bilgisidir. Evin konumuna, yalıtımına ve klima modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
BTU (Isıtma Kapasitesi) 12625
BTU (Soğutma Kapasitesi) 12000
BTU Aralığı 9001 - 12000
Enerji Sınıfı A++
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Inverter Var
Klima Türü Split (Duvar Tipi)
Maksimum Etki Alanı (m2) 30
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 40