x
Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sipariş / Kargo
 • Sipariş ettiğim ürün ne zaman kargoya verilir?

  Ürün detay bölümünde belirtildiği süre içinde siparişiniz kargoya verilir ve sisteme kargo bilgilerini girer. Kargo bilgileri, e-posta adresinize ve faturadaki cep telefonu numaranıza SMS ile gönderilir. Ayrıca Sipariş takibi sayfasından da siparişin durumunu takip edebilirsiniz.

 • Kargo kutum hatalı/ eksik çıktı. Ne yapabilirim?

  Kargonuzu teslim alırken kargo yetkilisiyle birlikte paketinizi açıp kontrol etmeli, eksik ya da hasarlı ürün durumunda ise kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep etmelisiniz. Bu durumda bize ulaşıp, durumu anlatan bir metinle beraber tutanak veya servis raporunuzu göndererek bize başvuruda bulunabilirsiniz.

 • Kargomun durumu teslim edildi olarak görünüyor. Ama adresime henüz teslim edilmedi.Ne yapabilirim?

  Ürünün size ulaşmaması kargo firmasıyla ilgili olabilir. Konuyla ilgili olarak kargo firmasıyla görüşmeniz gerekebilir.
  “Canlı destek” butonuna basarak veya “bize ulaşın” kısmından müşteri hizmetlerinden de yardım alabilirsiniz.

 • Kargo ne zaman elime ulaşır?

  Ürününüzü kargoya verdikten sonra ortalama 3 iş günü içerisinde kargonuz elinize ulaşır. Resmi ve idari tatiller bu süreye dahil değildir.

 • Ürünüm kargoya verildi ancak hâlâ bana ulaşmadı. Ne yapabilirim?

  Ürünün size ulaşmaması kargo firmasıyla ilgili olabilir. Konuyla ilgili olarak kargo firmasıyla görüşmeniz gerekebilir. “Canlı destek” butonuna basarak veya “bize ulaşın” kısmından müşteri hizmetlerinden de yardım alabilirsiniz.

 • Siparişimin teslimatı yanlış adrese yapılmış. Ne yapabilirim?

  Eğer siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinden farklı bir adrese teslim edildiyse “bize ulaşın kısmından” bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 • Satın aldığım ürünün aksesuarları/aparatları eksik olarak gönderilmiş. Ne yapabilirim?

  Satın almış olduğunuz ürünün aparatı / aksesuarının eksik olduğunu düşünüyorsanız, “bize ulaşın” kısmında müşteri hizmetlerimize eksik aksesuar/ aparat başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuz incelenecek ve talebiniz işleme alınacaktır.

 • Dijitall.com gönderimlerinde hangi kargo firmalarıyla çalışılıyor?

  Türkiye sınırları içerisinde gönderilen tüm ürünler, Yurtiçi Kargo, Ceva Lojistik ve Horoz Lojistik ile yapılır. Kargo firması siparişin desi/hacim toplamına göre değişkenlik gösterir.

 • Siparişlerimin hepsi tek bir kargoda mı gelir?

  Her bir sipariş teslimat tipi, teslimat zamanı, fatura/teslimat adresi, ürün tipi, boyutları ve hacmi gibi farklı özelliklere sahip olduğundan, siparişler tek bir kargo ile gönderilmeyip sipariş şeklinize göre birbirinden ayrı olarak da adresinize gönderilebilir.

 • Kargo teslimat ödemesini nasıl yapabilirim?

  Sepetteki ve ödeme sayfasındaki kargo ücreti alanında görebilirsiniz. Teslimat ücretini, siparişle birlikte ödeyebilirsiniz.

 • Kargo teslimat adresinde beni bulamazsa ne olur?

  Çalıştığımız kargo firmaları teslimat için iki kez adresinize gelirler. İki ziyarette de teslimat adresinde kimseye ulaşamazlarsa kapıya bir bilgilendirme notu bırakırlar. Bu bilgilendirme notu üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonu bulunur. Kargo şubesi paketinizi 3 gün boyunca şubede bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir.

 • Ürünü başka biri kargo şubesiden teslim alabilir mi?

  • Teslimat adresi bilgilerinde belirtilen kişi adına bir yakını kimlik tespitiyle kargodan ürünü teslim alabilir.

 • İstediğim kargo firmasını kullanabilir miyim?

  Ürünlerinizi sepete ekledikten sonra ödeme sayfası aşamasında istediğiniz kargo firma seçeneğini işaretleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

 • Kargo takip numarasına nereden ulaşabilirim?

  Hesabım menüsündeki Siparişlerim sayfanızdan veya size gönderilen sipariş kargoya verildi konulu e-postadan kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.

 • Kargoya verilen ürünlerimin yerini nasıl öğrenebilirim?

  Ürünler kargoya verildikten sonra kargo firması gönderi bilgilerini sisteme girer. Kargo bilgileri, e-posta adresinize ve faturadaki cep telefonu numaranıza SMS ile gönderilir. Kargo şirketinin internet sitesindende siparişinizin güncel durumlarını takip edebilirsiniz.

 • Kargom elime ulaşmadı. Ne yapabilirim?

  Ürünün size ulaşmaması kargo firmasıyla ilgili olabilir. Konuyla ilgili olarak kargo firmasıyla görüşmeniz gerekebilir. “Canlı destek” butonuna basarak veya “bize ulaşın” kısmından müşteri hizmetlerinden de yardım alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.